Menu

Scholl

Vložky do bot pro muže GelActiv Everyday 40-46,5

2 ks
174.50 Kč/ks
Popis
  • Technologie GelActiv® zajišťuje vynikající odpružení a tlumení nárazů po celý den. Vrchní tkanina s technologií odolnosti proti zápachu pomáhá udržovat nohy svěží a suché po celý den.
  • Dvojnásobné odpružení* pro zvýšení pohodlí bot. Tenký design pro každodenní použití v běžné obuvi, botách bez podpatku a pracovní obuvi, pomáhá snižovat nadměrný tlak vzniklý během každodenních aktivit.
  • Vložky do bot s tvarem vyvinutým ve spolupráci s odborníky na péči o nohy a využitím údajů z oblasti plantárního tlaku.

*oproti nepoužívání žádných vložek do bot.

Použití

Návod k použití: Původní vložky do bot lze pravděpodobně vyndat - udělejte to jako první. Dejte vložku do boty a vyzkoušejte její velikost. Je-li to nutné, zastřihněte vložku podél čáry (ve spodní části v blízkosti prstů), která odpovídá vaší velikosti bot. Jako vzor můžete také použít původní vložky do bot. Vložte vložku do bot Scholl Gelactiv® gelovou stranou dolů. Vložky vyměňte po 6 měsících používání, nebo pokud vykazují známky opotřebení.

Zastřihněte dle potřeby: Viz pokyny umístěné uvnitř. Pokyny pro čištění: Pokud chcete vložky vyčistit, stačí je otřít hadříkem namočeným v teplé mýdlové vodě (nenamáčejte).

Upozornění

Upozornění: Pokud u vás dojde k nežádoucí reakci, přestaňte produkt používat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Čína
EAN 05056585802503