Menu

Víceúčelový dezinfekční sprej bez chloru

Savo
700 ml
12.13 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:84.90 Kč
Popis

Savo univerzální sprej Pomeranč a citronová tráva je ideální pro každodenní dezinfekci a čištění všech omyvatelných povrchů v domácnosti. Odstraní alergeny* a 99,9 % bakterií a virů**. Odstraní silné nečistoty a poskytuje 24h antibakteriální ochranu. Sprej neobsahuje chlór, takže je bez zápachu. Svěží vůně pomeranče a citrónové trávy provoní celou vaši domácnost. Vůně je 100% biorozložitelná. Sprej je dermatologicky testován. Vyzkoušejte Savo univerzální sprej Pomeranč a citronová tráva, který účinně čistí i dezinfikuje. Zbavte svůj domov nečistot a zároveň bakterií a virů!

  • odstraňuje 99,9% bakterií a virů**
  • odstraňuje alergeny*
  • odstraní silné nečistoty
  • 24h antibakteriální ochrana
  • univerzální použití
  • Odstraní silné nečistoty
  • 100% biorozložitelná vůně
  • Dermatologicky testováno
  • Bez chlóru

*způsobené prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky.

** Účinně likviduje obalené viry (jako Modified Vaccinia Ankara a Sars-Cov-2).

 

Použití

Při silném znečištění, v případě potřeby důkladné dezinfekce a pro odstranění alergenů* nastříkejte rovnoměrně na čištěný povrch a nechte působit 15 minut. Poté opláchněte. Pro až 24 hodinovou antibakteriální ochranu (není vhodné pro dětské předměty a oblasti kde se vaří) aplikujte neředěný přípravek. Povrch nechte uschnout bez utírání. Pokud je povrch během 24 hodin otřen, přípravek znovu naneste.

*způsobené prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky.

Složení

Dezinfekční látka: alkyl(C12-16)dimethylbenzylammoniumchlorid (ADBAC/BKC (C12-16)) 0,75 g/100 g
Méně než 5 % neiontově povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, parfum, limonene

Skladování

Spotřebujte do: viz obal.

Upozornění

Před použitím na jemné nebo atypické povrchy vyzkoušejte přípravek nejprve na malé, nenápadné ploše. Nepoužívejte na linoleum. Při použití neředěného nebo ředěného přípravku na lakované dřevo, mramorové nebo hliníkové povrchy, přípravek ihned opláchněte. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Nemíchejte s jinými výrobky. Savo univerzální sprej Pomeranč. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r. o.
Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 08720181405846