Menu

Listerine

Ústní voda Cool Mint Mild Taste

1 l
11.90 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:199.00 Kč
Popis

LISTERINE® COOL MINT MILD TASTE, 1000 ml, jemná ústní voda bez alkoholu, pro svěží dech a pro omezení vzniku zubního plaku. LISTERINE® má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze. Jemná mátová chuť - silný účinek. Díky esenciálním olejům účinně bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane: mezi zuby, na dásních a na jazyku. Omezuje zubní povlak, hlavní příčinu podráždění dásní, a chrání před jeho vznikem. Poskytuje trvalou jistotu svěžího dechu. Láhev je vyrobená z 50% z recyklovaného plastu a 100% recyklovatelná. Vhodná pro dospělé a děti od 6 let. Pro dlouhodobé použití. Neobsahuje alkohol. Proč používat ústní vodu LISTERINE®? Vyplachování úst dvakrát denně není jen skvělým způsobem, jak si zachovat svěží dech. Je to klíč k tomu, aby celá vaše ústa byla čistá. Je pravda, že samotným čištěním zubním kartáčkem vyčistíte pouze 25 % úst. Síla ústní vody porazí bakterie ve vaší ústní dutině, na zubech i dásních.

Použití

Dětský bezpečnostní uzávěr. Otevření: stiskněte uzávěr a otočte jím. Uzavření: otáčejte uzávěrem do uzamknutí. Návod na použití: Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 x 5 ml čajová lžička) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte. Pro děti mezi 6 a 12 lety používejte 10 ml.

Složení

Aqua, Propylene Glycol, Sorbitol, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Eucalyptol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Menthol, Sucralose, Aroma, CI 42053. Obsahuje fluorid sodný (220 ppm F-).

Skladování

Uchovávejte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění

Vhodné pro děti od 6 let. Nepolykejte. V případě spolknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud máte alergii na jakoukoliv z přísad. Pokud se objeví podráždění v ústní dutině, přestaňte výrobek používat a poraďte se se zubním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dohlédněte na děti starší 6 let.

Výrobce

JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 158 00 Praha 5

EAN 03574661011394