Menu

Listerine

Ústní voda Clean & Fresh Mild Taste

500 ml
17.98 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

Posiluje zubní sklovinu a chrání před vznikem zubního kazu díky obsahu fluoridu. Omezuje zubní plak a udržuje dásně zdravé. Účinkuje i pod úrovní dásní. Díky jedinečné kombinaci esenciálních olejů účinně bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane: mezi zuby, na dásních a na jazyku. Pomáhá předcházet problémům s dásněmi. Pomáhá odstraňovat bakterie, které kartáček nevyčistil. Vhodná i pro uživatele rovnátek. S jemnou mátovou chutí preferovanou teenagery. Láhev je vyrobená z 50% z recyklovaného plastu a 100% recyklovatelná. Vhodná pro dospělé a děti od 6 let. Pro dlouhodobé použití. Neobsahuje alkohol.

Použití

Dětský bezpečnostní uzávěr. Otevření: stiskněte uzávěr a otočte jím. Uzavření: otáčejte uzávěrem do uzamknutí. Návod na použití: Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 x 5 ml čajová lžička) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte. Pro děti mezi 6 - 12 lety používejte 10 ml.

Složení

Aqua, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Poloxamer 407, Benzoic Acid, Eucalyptol, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Benzoate, Menthol, Aroma, Benzyl Alcohol, Sucralose, CI 47005, CI 42053. Obsahuje fluorid sodný (220 ppm F-)

Skladování

Číslo šarže: viz údaj na spodní části lahve.

Upozornění

Vhodné pro děti od 6 let. Nepolykejte. V případě spolknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud máte alergii na jakoukoliv z přísad. Pokud se objeví podráždění v ústní dutině, přestaňte výrobek používat a poraďte se se zubním lékařem. Dohlédněte na děti starší 6 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 158 00 Praha 5

Vyrobeno
Itálie
EAN 03574661630199