Menu

Univerzální čisticí prostředek Flower of Spring

Ajax
1000 ml
7.99 Kč/100 ml
Popis

Ajax Floral Fiesta Spring Flower je čisticí prostředek na všechny povrchy s jedinečnou vůní, která je aktivována na vzduchu, je obohacená přirozenými květinovými výtažky a éterickými oleji. Jarní květinové aroma se postupně uvolňuje a osvěžuje tak váš domov přírodní svěžestí, která přetrvává déle než 24 hodin. Ajax čistí do hloubky a zanechává povrch čistý, přičemž chrání jemné povrchy (mramor, keramika). Je možné jej použít bez oplachování nebo drhnutí. Ajax nyní přichází s novým složením, které obsahuje 100 % odbouratelných aktivních složek. Je účinnější a ohleduplnější k naší planetě. Ajax je vyroben zodpovědně, což znamená, že je vyráběn v provozech, které zvyšují svou vodohospodárnost a energetickou účinnost a směřují k nulovému odpadu. Ajax se vyvíjí spolu s vámi!

Použití

Pro každodenní čištění omyvatelných povrchů přidejte obsah 2 víček přípravku do nádoby s vodou (5l). Bez oplachování. Zředěný pro velké povrchy. Nezředěný na těžko odstranitelné skrvny.

Složení

<5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky Parfémy Glutaral Citronellol Hexyl cinnamal Linalool

Upozornění

Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou­li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává­li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je­li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Obsahuje Glutaral. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce

COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o.
Rohanské nábřeží 678/23 Karlín 186 00 Praha 8

Vyrobeno
Řecko
EAN 05900273472939