Menu

Umělé řasy Faked Ultra Definiton Single

Catrice
1 ks
119 Kč/ks
Popis

Catrice Faked Ultra Definition Single Lashes, 51 trsů

WOW efekt je zaručen s našimi umělými řasami. Můžete si vybrat mezi různými styly řas s přirozenými až dramatickými efekty. Ultralehké umělé řasy jsou opakovaně použitelné a snadno se nanášejí díky integrovanému lepidlu na řasy. Bonus: Řasy jsou uloženy v opakovaně použitelném obalu, který je ideální pro skladování.

 

Použití

Umělé řasy jsou snadným způsobem, jak zahustit a prodloužit vaše přirozené řasy a dodat jim výrazný look. Na spoj umělých řas naneste lepidlo, počkejte 20 sekund, umístěte jej těsně nad linii svých řas, lehce přitlačte – a hotovo. Pro jejich odstranění jemně umělé řasy odlepte a konečky prstů odstraňte zbytky lepidla. Jsou znovupoužitelné!
 

Složení

INGREDIENTS (GLUE): ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, AQUA (WATER), TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL.

Upozornění

Varování: Nenanášejte na citlivou nebo podrážděnou pokožku. Zabraňte kontaktu s vnitřní částí oka. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. V případě nesnášenlivosti přestaňte výrobek používat. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

cosnova GmbH
Frankfurt (D-65843)

Vyrobeno
Indonésie
EAN 04059729393623