Menu

Coccolino

Ubrousky do sušičky Intense Fresh Sky

20 ks
5.95 Kč/ks
Popis

Coccolino Intense Fresh Sky vonné ubrousky do sušičky dodají vašemu prádlu ještě intezivnější vůni a svěžest. Pro maximální intenzitu vůně a měkkost prádla použijte v kombinaci s aviváží Coccolino.

Aviváže Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůni, úžasnou hebkost a svěžest. Aviváže Coccolino jsou charakteristické Technologií microencapsule. Ta spočívá v tom, že každá kapka aviváží Coccolino obsahuje miliony parfémovaných mikrokapsliček, která v průběhu nošení pozvolně praskají. Díky tomu se vůně uvolňuje postupně, a Vy se tak můžete z voňavého a svěžího prádla radovat i dlouho po vyprání. Roztomilý medvídek Coccolino Vám přináší úžasné kombinace vůní, které Vám dokážou zpříjemnit den. Používáním aviváže navíc pomáháte déle udržet kvalitu látky, Vaše prádlo rychleji schne a snáze se žehlí. Navíc má používání aviváže antistatický účinek. Pod značkou Coccolino můžete najít také pestrou paletu dalších doplňků praní. Vyzkoušejte aviváže doplnit například parfémovanými perličkami Coccolino Intense, při žehlení krásně ovoněnou vodu do žehličky, vonné ubrousky do sušičky, nebo třeba vonné sáčky, které zvládnou Vaše oblečení krásně provonět v šuplíku nebo ve skříni.

 

Použití

Návod na použití: vložte vonný ubrousek do naplněné sušičky a spusťte nastavený program. Po ukončení sušicího cyklu vyhoďte ubrousek do odpadkového koše.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

30 % a více kationtové povrchově aktivní látky
Méně než 5 % parfum, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal

Upozornění

VAROVÁNÍ Coccolino Fresh Sky Vonné ubrousky do sušičky dráždí kůži. Obsahuje 4-tert-butylcyclohexyl acetate, methyl cedryl ether. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Produkt EU
EAN 08710447424674