Menu

Domol

Ubrousky do pračky chránící barvu a pohlcující nečistoty

50 ks
1.70 Kč/ks
Popis

Naše ubrousky chrání vaše prádlo během praní již od 20 °C. Uchovají jasné barvy a zářivě bílou. Vhodné pro všechny textilie.

Těšte se z jasných barev a zářivě bílého prádla – je jako nové. Ubrousky do pračky na ochranu barvy bezpečně zachytí barviva a nečistoty uvolněné během praní a zabrání tak nežádoucímu zabarvení nebo přenosu barev na jiné textilie. Odpadá bedlivé třídění podle barev – pro praní bez starostí a lepší naplnění pračky. Objevte další výhody: Pravidelným použitím chráníte své textilie. Vhodné pro všechny teplotní rozsahy a druhy vláken.

 

Použití

Použití a dávkování:  Naplňte pračku a přidejte prací prostředek jako obvykle. Podle intenzity barev přidejte 1–2 ubrousky, na silně zabarvující textilie (např. tmavé džíny, hedvábné tkaniny) přidejte 3 ubrousky do bubnu pračky a spusťte požadovaný prací program. Přebytečná barva se zachytí v ubrousku. Ubrousek po použití vyhoďte do směsného odpadu.

Řiďte se prosím pracími pokyny na štítcích textilií. Nové barevné prádlo vyperte nejdříve zvlášť. Účinek nelze zaručit u prádla, které silně pouští barvu. Dbejte pokynů výrobce praček. Skladujte na suchém místě.

Vlastnosti
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
VEGAN VEGAN
Skladování

Skladujte v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí. 
 

Upozornění

Dodržujte pokyny pro praní textilií. Nové, barevné textilie vyperte poprvé samostatně. U vysokého množství silne pouštejících textilií nelze
zaručit, že ubrousky barvy kompletně pohltí. Dodržujte návod k obsluze výrobce zařízení.
 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615736723