Menu

Rexona

Tuhý antiperspirant Cobalt Dry

50 ml
17.98 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis
  • 72hodinová nonstop ochrana proti zápachu a potu: Antiperspirant Rexona Advanced Protection s technologií aktivovanou tělesným teplem pro nezastavitelnou jistotu.
  • Body Heat Activated Technology: Jak vaše tělesné teplo stoupá, ochranná bariéra se aktivuje a utahuje, aby vytvořila silnější bariéru proti zápachu a potu. Bez ohledu na to, jak je vám horko, nic vás nechrání lépe než Rexona Advanced Protection.
  • Trvalá vůně a svěžest: S tímto antiperspirantem pro muže se budete cítit skvěle po celý den. Zažijte povzbuzující mátovou vůni.
  • Recyklace: Kromě toho, že zvyšujeme používání opakovaně použitelných materiálů, usnadňujeme vám recyklaci našich aerosolových a suchých sprejových obalů.
  • Go Beyond Your Limits: Chceme ve všech vzbudit důvěru, aby se posunuli dále. Jsme tu, abychom vaši cestu podpořili, i když je vám horko.
Použití

Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži.

Složení

Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Aluminum Sesquichlorohydrate, PPG-14 Butyl Ether, C12-15 Alkyl Benzoate, Paraffinum Liquidum, Glycine, Hydrogenated Castor Oil, Calcium Chloride, Talc, PEG-8 Distearate, Parfum, Polyethylene, BHT, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18, Praha 8 - Libeň,180 00

EAN 00000059097945