Menu

Dove

Tuhé mýdlo arganový olej

90 g
3.66 Kč/10 g
Popis

Dove Krémová tableta s arganovým olejem

  • Klasické hydratační složení
  • Dove nevysušuje pokožku tak jako běžná mýdla
  • ¼ hydratačního krému a jemné čisticí složky pomáhají udržet vlhkost v pokožce
  • Zanechá pokožku jemnější, hladší a zdravější na pohled
  • Vhodné pro každodenní použití na obličej, tělo a ruce
  • Není to mýdlo, ale zkrášlovací tableta
  • Nedrážní a nevysušuje pokožku
  • Jemné čištění

Není nic lepšího, než pocit hedvábně jemné a hebké pokožky. Se správnými produkty si tento pocit můžete vychutnat každý den - a začít můžete právě u mytí. Spojení jemných čisticích složek s charakteristickým přídavkem ¼ hydratačního krému v krémové tabletě s argonovým olejem zanechává pokožku jemnější, hladší a viditelně zdravější. Jemné čisticí složky krémové tablety Dove s argonovým olejem napomáhají pokožce udržet vlastní vlhkost a nevysušují ji. Tato tableta Dove zároveň pomáhá doplnit vyživující látky, které se během procesu mytí z pokožky ztrácí - zatímco běžné mýdlo může na vaší pokožce zanechat pocit suchosti a pnutí, tableta Dove ji zanechá jemnou a hebkou. Zkuste dát krémové tabletě šanci a zpříjemněte si každé ráno. Tajemství krásné pokožky tkví v hydrataci a žádné jiné mýdlo neudržuje přirozenou vlhkost pokožky lépe než Dove. Je to proto, že Dove není mýdlo, ale krémová tableta. Zatímco běžná mýdla mohou pokožku připravit o vyživující látky, krémová tableta Dove obsahuje jemné čisticí látky, které při mytí o pokožku pečují. Díky obsahu ¼ hydratačního krému zanechá krémová tableta Dove na rozdíl od běžného mýdla pokožku těla i obličeje jemnou, hebkou a zářivější. Teď už jistě chápete, proč jí říkáme tableta krásy.

Ideální pro: - Vyživení suché pokožky - Hydrataci pokožky - Jemné čištění

Typ pokožky: Vhodné pro všechny typy pokožky ke každodennímu použití.

 

Použití

Nejdříve si navlhčete ruce a poté jemně promněte v dlaních Dove krémovou tabletu s arganovým olejem, dokud se nenapění. Vzniklou pěnu naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

Složení

Sodium Lauroyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Stearate, Sodium Palmate, Aqua Sodium Isethionate, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA, Argania Spinosa Kernel Oil, Zinc Oxide, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 15985, CI 19140, CI 77891

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18, Praha 8 - Libeň,180 00

Vyrobeno
Německo
EAN 08720182258397