Menu

Babydream

Termoska

1 ks
229 Kč/ks
Popis
  • s automatickým uzavíráním
  • objem 500 ml
  • udrží tekutiny na přibližně 75 ° C po dobu až 6 hodin 

 Termoska je nerozbitná (podle EN 12546-1), vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli (304 uvnitř / 201 vně), s vakuově izolovaným nerezovým pístem a dvoustěnným tělem nádoby. Šroubovací uzávěr s těsněním je testován podle EN 12546-1. Aby bylo zajištěno optimální použití, doporučujeme předehřát termosku v horké vodě.
 

Použití

Údržba a čištění:

Termosku pravidelně umývejte v horké vodě s čistícím přípravkem na nádobí a poté důkladně opláchněte. Není vhodná do myčky na nádobí, pro sterilizaci a vaření. Před každým použitím termosku opláchněte a skladujte ji s otevřeným víčkem.
Uchovejte obal a pokyny k použití pro případné reklamace. 
 

Upozornění

Upozornění:
Před použitím si pečlivě přečtěte a uchovejte informace na obalu. Termoska nesmí být používána ke skladování nebo přepravě sycených nápojů.  Nesmí se používat k udržování teplé dětské výživy obsahující mléko (hrozí riziko růstu bakterií). K předehřívání nikdy nepoužívejte mikrovlnnou troubu nebo konvenční troubu. Držte mimo dosah dětí. Termosku smí používat pouze dospělé osoby. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu jídla. Po uzavření je na těsnicí drážce zbytková kapalina. Krátce otočte termosku dnem vzhůru, aby přebývající kapalina mohla odtéct.

Výrobce

Vyrobeno pro: Dirk Rossmann GmbH, Isernhägener Str. 16, 30938 Burgwedel, Německo
Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4
 

EAN 04305615723105