Menu

Tekuté mýdlo Naturals Milk & Olive náhradní náplň

Palmolive
500 ml
13.98 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:69.90 Kč
Popis

Tekuté krémové mýdlo Palmolive Naturals Olive & Milk vám pomůže znovu se spojit s přírodou při každém mytí rukou. Jeho složení jemně čistí ruce a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky.

Dejte si šanci znovu se spojit s přírodou pokaždé, když si umyjete ruce krémovým tekutým mýdlem Palmolive Naturals Olive & Milk. Toto nádherně voňavé tekuté mýdlo na ruce bylo promyšleně vytvořeno se složkami 96 % přírodního původu* a má z 95 % biologicky rozložitelné složení. Tekuté mýdlo s hydratačním mlékem a olivovým extraktem má jemné složení, které čistí a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost vaší pokožky. Bylo dermatologicky testováno a přichází ve 100% recyklované plastové láhvi, kterou můžete recyklovat opět bez pumpy, což vám pomůže udělat váš kousek pro planetu. Buďte opět sami sebou. Palmolive se věnuje nejen šetrné péči o vaši pokožku, ale věnuje se také zodpovědnému získávání zdrojů** a toto tekuté mýdlo bylo vyrobeno v certifikovaném zařízení True Zero Waste Facility.

*Voda a přírodní složky s omezeným zpracováním.
**Více informací naleznete na stránce colgatepalmolive.com/committed-to-responsible-sourcing

  • Dermatologicky testováno
  • S olivami a mlékem
  • Pečující krémové tekuté mýdlo pro jemné čištění
  • Z 96% přírodního původu
  • Z 95% biologicky rozložitelné složení
Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Salicylate, Glycerin, Sodium Benzoate, Parfum, Glycol Distearate, Lauryl Hydroxysultaine, Citric Acid, Polyquaternium-7, Coco-Glucoside, Tetrasodium EDTA, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Lactose, Whey Protein, Sine Adipe Lac, Olea Europaea Fruit Oil, Linalool.

Výrobce

COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o.
Rohanské nábřeží 678/23 Karlín 186 00 Praha 8

Vyrobeno
Itálie
EAN 08003520039545