Menu

Tekuté mýdlo náhradní náplň s výtažkem z levandule

Dettol
500 ml
19.98 Kč/100 ml
Popis

Tekuté mýdlo Dettol náhradní náplň do pumpičky Uklidňující levandule. Jemné na kůži, drsné k nečistotám. Konečně péče a ochrana, kterou si vaše rodina zaslouží. Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé. Naše složení účinně myje ruce, ale zároveň je jemné na kůži.

Použití

Vhodné pro každodenní použití. Návod k použití Láhev nedoplňujte bez vypláchnutí. Nalijte obsah do prázdné láhve Dettol a našroubujte zpět pumpičku. Před použitím láhev dobře protřepte. Navlhčete si ruce a dvojitým zmáčknutím pumpičky si na ně naneste přípravek. Mněte si ruce alespoň 30 sekund, aby byly zcela pokryty pěnou. Nezapomeňte na nehty a palce. Důkladně opláchněte vodou.

Složení

Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Sodium laureth sulfate, Glycerin, Sodium chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric acid, Salicylic acid, Vitis vinifera fruit water, Tetrasodium EDTA, Propylene glycol, Coumarin, Lavandula angustifolia flower/leaf/stem extract, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, Sodium ferrocyanide, CI 60730

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě. Spotřebujte nejlépe do: viz obal.

Upozornění

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Nevhodné pro děti do tří let.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Produkt EU
EAN 05900627059946