Menu

Tablety do myčky All in 1 Lemon & Lime

Somat
80 ks
3.49 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:259.00 Kč
Popis

Somat All-in-1 tablety do myčky pro zářivě čisté nádobí i na programy s nízkou teplotou! Vyzkoušejte účinnou čisticí sílu s tabletami do myčky Somat All-in-1. Jejich rychle působící složení se vypořádá se zaschlými zbytky jídla a rozpustí skvrny od čaje a kávy, a to i na krátké programy s nízkou teplotou. Tablety Somat All-in-1 jsou určeny k použití na všechny talíře, sklenice, hrnky, láhve, stříbrné nádobí, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. S tabletami do myčky Somat jsou nádobí a sklenice po každém mytí dokonale čisté, a to i při použití eco programu s nízkou teplotou.

Hloubkové čištění zaschlých zbytků i na eco program s nízkou teplotou. Zanechává nádobí dokonale čisté a se zářivým leskem. Díky složení proti zápachu jsou nepříjemné pachy v myčce neutralizovány v momentu rozpuštení kapsle. Nabízí ochranu proti korozi choulostivého nádobí. Speciální složení pro péči o myčku nádobí.

  • SILNÝ ČISTICÍ ÚČINEK: Tablety do myčky Somat odstraňují zaschlé zbytky jídla a zanechávají nádobí zářivě čisté, a to i při eco programu s nízkou teplotou
  • ŽÁDNÉ PŘEDMÁČENÍ: Tablety na mytí nádobí All-in-1 rozpouštějí zaschlé zbytky jídla a usazenou mastnotu pro vynikající čistotu bez namáčení nebo drhnutí
  • ŽÁDNÉ ZBYTKY ANI SKVRNY: Zářivý lesk beze zbytků a skvrn od vody! Dokonale čisté nádobí, stříbrné příbory a sklenice díky tabletám do myčky Somat All-in-1
  • PRO VŠECHNY DRUHY NÁDOBÍ: Tablety jsou vhodné pro všechny druhy nádobí, sklenic, lahví, hrnků, stříbrného nádobí, hrnců, pánví a kojeneckých lahví, které lze mýt v myčce
  • PŘEPNĚTE PROGRAM A UŠETŘETE: Tablety na nádobí Somat All-in-1 jsou určeny pro krátké a eco programy s nízkou teplotou. Vysoce aktivní složení efektivně myje nádobí i při nízkých teplotách a šetří energii až o 20 %*

Doporučení: Nezapomínejte na péči o myčku nádobí: Somat čistič myčky v tabletách a Somat intenzivní čistič myčky vám pomohou odvést práci snadno a rychle!

*Jak můžete ušetřit vodu a energii s tabletami Somat? Pro méně špinavé nádobí zvolte krátký program s nízkou teplotou a pro běžně špinavé nádobí zvolte eco program s nízkou teplotou. Naše výrobky Somat jsou speciálně navrženy pro oba programy. Vyvarujte se používání intenzivního, extra suchého nebo časově úsporného programu, jako je ""expresní/rychlý"", protože to by mohlo vést k vyšší spotřebě vody nebo energie. Přechodem z normálního programu na krátký či eco program s nízkou teplotou můžete ušetřit vodu a až 20 % energie, přičemž dosáhnete vynikající čistoty a lesku.

Značka Somat se rovněž zasazuje o čistší svět: náš závod pracuje se 100% obnovitelnou elektřinou a z naší výroby se nevyváží žádný odpad na skládky. Tablety do myčky Somat All-in-1 jsou speciálně vyvinuty pro krátké a eco programy s nízkou teplotou. Přepněte program a ušetřete vodu a až 20 %* energie se Somatem! 

Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy. Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé. Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. 

Použití

Jak používat: 1. Naplňte myčku nádobí. 2. Odstraňte obal chránící mycí tabletu. 3. Vložte předdávkovanou tabletu mycího prostředku přímo do dávkovací komory myčky. 4. Nevkládejte tabletu do koše na příbory ani do zásobníku na sůl do myčky nádobí. 5. Spusťte naplněnou myčku nádobí na požadovaný program.

Dávkování: Snadné použití! Všechny tablety mycího prostředku jsou předdávkovány na 1 tabletu na 1 mycí cyklus. Somat All in 1 poskytuje silné čistící účinky dokonce i v případě že kontrolka soli nebo oplachovače svítí. V obou případech je funkčnost myčky zachována, protože náš mycí prostředek obsahuje funkci oplachovače i změkčovače vody. Speciální sůl i oplachovač dávkovat vždycky můžete. Od tvrdosti vody >21°dH použijte jako podporu speciální sůl Somat special salt a oplachovač Somat rinse vždy. Informace o tvrdosti vody získáte u svého dodavatele vody.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5-15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % polykarboxyláty, Enzymy, parfémy (limonene)

Skladování

Uchovávejte v chladu a suchu při teplotě +5°C až +40°C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Upozornění

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Německo
EAN 09000101347937