Tablety do myčky
Myčka nám šetří čas i vodu, a podle Jelena musí šetřit i přírodu. Proto tablety obsahují přírodní tenzidy, které s mastnotami a nečistotou důrazně zatočí. Přitom k nádobí a myčce zůstávají šetrné a v přírodě se dobře odbourávají. Jelení tablety myjí v nejlépe, když je v myčce správně doplněna sůl i leštidlo do myčky.
- Šetrný k přírodě
Dávkování: 1 tableta na mycí program.
Použití:
1. Nádobí určené pro mytí vložte do myčky tak, aby bylo rovnoměrně rozložené, vzájemně se nedotýkalo a nemohlo se volně pohybovat.
2. Do zásobníku na mycí přípravky vložte jednu tabletu a ujistěte se, že je zásobník správně zavřený. Na jedno mytí použijte vždy jednu tabletu.
3. Zvolte správný program, zapněte myčku a mytí nechte na Jelenovi.
Aby byly tablety k přírodě co nejšetrnější, nejsou zabaleny do ochranné fólie. Pokud vám tedy po spotřebování zbude v krabici trochu prášku, přisypte jej do zásobníku k mycí tabletě.
5% nebo více avšak méně než 15%: bělicí činidla na bázi kyslíku, Méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky, enzymy
Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc. Tablety uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.
Schicht prodej a.s.
Hradiště 96/8 400 01 Ústí nad Labem