Menu

Corega

Svěží extra silný fixační krém

40 g
24.98 Kč/10 g
Popis

Větší síla v každém skousnutí*.

*vs. bez použití fixačního krému. Corega fixační krémy zlepšují Váš život se zubní náhradou. Nejen že drží pevně celý den, ale zároveň zvyšují sílu Vašeho skousnutí při jídle. Víme, že na jídle záleží, a proto si ho teď můžete vychutnat s jistotou. Vychutnejte si více síly v každém skousnutí s Coregou. #1 Doporučená značka zubními lékaři v ČR¹.

¹V kategorii výrobků v péči o zubní náhrady. Zdroj: Ipsos Expert Performance Tracking - Česká republika, 11/2019.

 

Použití

Návod k použití: Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro vás vhodné. Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém jedenkrát denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem.

Postup při nanášení krému: 1. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu jednou denně v krátkých proužcích jako na obrázku. 2. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění.

Postup při vyjmutí náhrady: 1. Vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. 2. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku. Návod k použití najdete na vnitřní straně krabičky.

Složení

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, Petrolatum, Cellulose gum, Paraffinum liquidum, Aroma, CI 73360, CI 15850:1

Upozornění

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Někteří uživatelé mohou být citliví nebo mít alergii na tento přípravek. Pokud zaznamenáte alergickou reakci nebo pocit nepohodlí, okamžitě přestaňte přípravek používat. Mohou se vyskytnout další nežádoucí účinky, jako jsou podráždění úst a zažívací potíže (nevolnost). Při běžném používání dle návodu může dojít k polknutí malého množství přípravku, které není škodlivé. Špatně padnoucí zubní náhrada může poškodit Vaše zdraví. Navštěvujte proto pravidelně svého zubního lékaře. Udržujte víčko i hrdlo tuby suché, abyste zabránili jeho ucpání. Po použití tubu uzavřete.

Výrobce

Haleon Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Irsko
EAN 08590335008083