Menu

Suchý šampon Dream Long Air Volume

Elseve
200 ml
84.50 Kč/100 ml
Popis

Elseve Dream Long Air Volume suchý šampon pro osvěžení vlasů mezi mytími. Olej absorbující složení: objem & svěží pocit bez bílých stop ve vlasech. Obohacený o vitamíny & ricinový olej pro jemné a krásné délky vlasů.

 

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane,Alcohol Denat.,Oryza Sativa Starch / Rice Starch,Isopropyl Myristate,Niacinamide,Ricinus Communis Seed Oil / Castor Seed Oil,Hydroxycitronellal,Stearalkonium Hectorite,Calcium Carbonate,Limonene,Benzyl Salicylate,Linalool,Benzyl Alcohol,Propylene Carbonate,Alpha-Isomethyl Ionone,Geraniol,Cetrimonium Chloride,Citronellol,Coumarin,Hexyl Cinnamal,Parfum / Fragrance.

Upozornění

Varování: EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkým povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte ani nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Nevdechujte. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

Výrobce

L'Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11, Praha 5

Vyrobeno
Francie
EAN 03600523966967