Menu

Nubian

Suchý olej na opalování SPF15

200 ml
184.50 Kč/100 ml
Popis

Suchý olej se snadno aplikuje a nezanechává na pokožce pocit mastnoty.

Použití

Na ochranu celého těla nanášejte olej rovnoměrně v množství 6 čajových lžiček na suchou pokožku 15 minut před opalováním. Vyhýbejte se oblasti kolem očí. Aplikace menšího množství snižuje úroveň ochrany. Nanášení během dne pravidelně opakujte, zejména po pocení, koupání nebo osušení ručníkem. 

Složení

Paraffinum liquidum, Ethylhexyl palmitate, C12-15 alkyl benzoate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Octocrylene, Ethylhexyl methoxycinnamate, Butyl methoxydibenzoylmethane, Juglans regia oil, Hippophae rhamnoides fruit oil, Tocopheryl acetate, Parfum, Beta-carotene, Benzyl benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, α-isomethyl ionone

Upozornění

Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Chraňte kojence a batolata před přímým slunečním zářením a použijte sluneční ochranu s vysokým slunečním faktorem (SPF vyšší než 25) a ochranný oděv. Dokonce ani opalovací oleje s vysokou úrovni sluneční ochrany nezaručují úplnou ochranu proti UV záření. I přes použití opalovacího oleje nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Každé spálení sluncem způsobuje trvalé poškození kůže a je třeba se mu vyhnout. Nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko. Nechte opalovací olej úplně vsáknout. Vyvarujte se s kontaktu s textilem - jsou možné trvalé skvrny.

Výrobce

Herba Drug Int.
Borová 1710
696 42 Vracov

Vyrobeno
Slovensko
EAN 08586000081925