Menu

NUK

Stužka na dudlík Mickey

1 ks
159 Kč/ks
Popis
  • Fixační kroužek s duální funkcí vyroben z pružného silikonu.
  • Praktický klip pro snadnou fixaci jednou rukou.
  • Knoflík vyrobený z vysoce kvalitního tritanu, stužka vyrobena z pružného textilu.
  • S motivem Mickeyho Mouse populární Disney postavičky Mickey a Minnie Mouse.
  • Klasický moderní design zdobí naše oblíbené produkty NUK a potěší malé i velké fanoušky Disney

Stužky na dudlíky pomáhají zabraňovat slzičkám, postarají se o to, že milovaný dudlík zůstane tam, kde má být. Praktický klip systém umožňuje jednoduše připevnit stužku na dětské oblečení jednou rukou. Samozřejmostí je, že dokonale ladí s designem dudlíků NUK a nemá ostré rohy ani okraje. Díky flexibilnímu silikonovému kroužku může být NUK stužka na dudlík bezpečně připevněna k dudlíku s kroužkem i bez kroužku. NUK Stužka na dudlík z pružného textilu zaujme svou duální funkcí.

 

Použití

Čistěte pod tekoucí vodou za použití jemného mycího prostředku a poté důkladně vysušte. Nesterilizujte v páře ani v mikrovlnce, nevyvářejte ani nemyjte v myčce nádobí. Materiál by se mohl poškodit.

Složení

polypropylen (PP)

Skladování

Uchovávejte v hygienickém a suchém prostředí.

Upozornění

Nepoužívejte, pokud je dítě v dětské ohrádce, postýlce či v posteli. Vaše dítě by se mohlo poranit. Řetízek na dudlík nesmí být používán jako hračka nebo kousátko. Čistěte pod tekoucí vodou za použití jemného mycího prostředku a poté důkladně vysušte. Nesterilizujte v páře ani v mikrovlnce, nevyvářejte ani nemyjte v myčce nádobí. Materiál by se mohl poškodit. Výrobek splňuje EN 12586: 2007 + A1: 2011. Před prvním použitím vyjměte řetízek opatrně z obalu. Před každým použitím pečlivě zkontrolujte.

Výrobce

Mapa Spontex CE, Prodašice 4, Dolní Bousov, CZ

EAN 04008600397083