Menu

ISANA

Studené voskové pásky na obličej a třísla

20 ks
4.50 Kč/ks
Popis

Celkem 20 voskových pásků pro rychlou studenou depilaci chloupků z citlivých míst na obličeji a v tříslech, se zklidňujícím výtažkem z Aloe vera a olejem z hroznových jader.
Chloupky jsou odstraněny jednoduše, rychle a důkladně již od kořínků. Pro hladkou a krásnou pokožku po celé týdny. Před použitím si pečlivě přečtěte přiložené pokyny k použití a bezpečnostní upozornění.

V balení jsou také 4 ubrousky na ošetření pokožky podrážděné depilací. Bez obsahu mikroplastů.

Použití

Příprava: Ujistěte se, že oblast určená k depilaci je čistá, suchá a odmaštěná. V případě potřeby použijte tělový pudr. Optimálního výsledku dosáhnete, jsou-li chloupky cca 4 mm dlouhé. Delší chloupky zkraťte.

1. Pásky zahřejte třením mezi dlaněmi.  Zahřání není nutné, pokud jdou od sebe pásky dobře oddělit.

2. Pásky od sebe oddělte.

Aplikace:

3. Pásek přitiskněte na pokožku ve směru růstu chloupků. Pásek nenechávejte na pokožce déle než několik sekund.

3a) Horní ret: Přitiskněte pásek k hornímu rtu směrem od středu ke koutku. V protisměru pásek odstraňte.

3b) Čelo: Přitiskněte pásek ve směru růstu chloupků a v protisměru odstraňte.

3c) Brada: Obecně platí, že v této oblasti rostou chloupky do stran nebo směrem k bradě. Proto odstraňte pásek směrem ke středu nebo nahoru.

3d) Třísla: Přitiskněte pásek ve směru růstu chloupků a v protisměru odstraňte.

Odstranění:

4. Pásek odstraňte rychlým pohybem proti směru růstu chloupků co nejblíže k pokožce.

Ošetření: Případné zbytky vosku na pokožce odstraňte přiloženými ošetřujícími ubrousky.

Každý pásek můžete použít až 4x. Oba jednotlivé použité pásky přiložte na sebe voskovanou stranou a zahřejte mezi dlaněmi.

Složení

Studené voskové pásky: Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Parfum, CI 77891, CI 75470
Čisticí ubrousky: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum

Skladování

Chraňte před teplotami vyššími než 30 °C.

Upozornění

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte depilační pásky na ošetření nosu, prsou, bradavek nebo v anální nebo genitální oblasti. Nepoužívejte na zanícenou, poraněnou, podrážděnou nebo alergickou pokožku, na bradavice, pupínky, mateřská znaménka nebo sluncem spálenou pokožku. Nevhodné pro starší osoby, diabetiky nebo osoby užívající léky, které mají vliv na kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před prvním použitím proveďte test na malé části pokožky. Použijte jen malou část pásku. Pokud během 24 hodin nedojde k žádné reakci, můžete pásky použít. V případě citlivé pokožky nedoporučujeme použít pásky 2x na stejném místě. Případné zbytky vosku na pokožce neodstraňuje vodou anebo acetonem, ale použijte přiložené ošetřující ubrousky nebo mastný krém, popř. pleťový olej. Po použití nepoužívejte parfém nebo deodoranty a pleťové vody s alkoholem.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

EAN 04047196055731