Menu

Swiffer

Startovací Sada Swiffer Sweeper

1 ks
279 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:279.00 Kč
Popis

Konečně máte řešení pro zametání a vytírání podlah v jednom. Startovací sada Swiffer Sweeper obsahuje 8 pevných prachovek, které zachycují 3krát více nečistot, prachu, vlasů a chlupů než tradiční smetáky. Můžete je také používat jako doplněk k vysavači pro zachycení nevysátého jemného prachu, nebo jako trik pro rychlé poklizení mezi důkladnými úklidy. Jak? Proč? Prachovky mají elektrostatický účinek, který v kombinaci s jejich pevností a specifickým vzorem umožňuje zachycení veškerého prachu. Ale tím to nekončí: jakmile se zbavíte prachu, nastává čas na vytírání Startovací sada obsahuje také 3 čisticí ubrousky. Čisticí ubrousky rozpouští nečistoty, absorbují a odstraňují je z podlahy, kterou zanechávají čistou a svěže voňavou. Swiffer Sweeper má 360° otočnou hlavici, díky které můžete vyčistit všechna místa, dokonce i ta těžko přístupná (pod lednicí, troubou a myčkou, pod postelí nebo gaučem) nebo v rozích, kam se běžné smetáky a mopy obvykle nedostanou. Skvělé. Nepoužívejte čisticí ubrousky Swiffer Sweeper na neupravené, olejované nebo voskované dřevěné povrchy, ani na nelepenou dlažbu nebo koberce. Je nutná jednoduchá montáž.

  • Zachycuje prach, vlasy a chlupy
  • Startovací sada: 1 sweeper + 8 prachovek + 3 čisticí ubrousky
  • Vhodné pro suchý i mokrý úklid všech podlahových povrchů, nezanechává žádné zbytky
  • Nasaďte prachovku na Swiffer Sweeper a jeho 360° otočná hlavice vám umožní dosáhnout pod postel, gauč nebo skříň
  • Skvělé na odstranění chlupů domácích mazlíčků
Použití

Prachovky: Nepoužívejte na povrchy s antireflexní úpravou (příklad: plazmová obrazovka televizoru). Čisticí ubrousky: NEPOUŽÍVEJTE na neupravené, olejované nebo voskované dřevěné podlahy.

Složení

Konzervační Látky, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfémy

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Po použití si opláchněte ruce. Obsahuje Methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

EAN 08006540316764