Menu

CANEZIN

Sprej proti plísni a zápachu

100 ml
16.50 Kč/10 ml
Popis

CANEZIN sprej je zdravotnický prostředek s antimykotickým a antibakteriálním účinkem do obuvi i na nohy. Omezuje nadměrné pocení a nepříjemný zápach nohou a obuv udržuje mikrobiálně čistou. Široké spektrum aktivních látek účinně eliminuje bakterie, kvasinky a plísně na nohou i v obuvi. V místě aplikace vytváří nepříznivé podmínky pro jejich růst a množení. Při pravidelném používání funguje Canezin také jako součást účinné prevence proti opakovanému návratu infekce kůže v oblasti nohou a nehtů. Bylinné složky omezují zarudnutí, svědění a popraskání kůže mezi prsty a na chodidle. Canezin spray je určený k zevnímu použití, k lokální aplikaci na chodidla, nehty, mezi prsty nohou, na ponožky a na stélku obuvi jako doplňkový prostředek prevence a léčby kvasinkových a plísňových infekcí kůže nohou a nehtů.

Aktivní složky: speciální směs levandulové, rozmarýnové, peprmintové, hřebíčkové, řebříčkové, šalvějové a tea tree silice, polyhexamethylenbiguanid hydrochlorid, ethylhexylglycerin, kaprylhydroxámová kyselina a ethanol.

Použití

Před použitím protřepat!
Návod k použití, aplikace na nohy: Sprej nastříkejte v tenké vrstvě (minimálně 1-2krát denně) na umytá a osušená chodidla, mezi roztažené prsty nohou a na nehty. Nechejte volně zaschnout a působit. Nepřekračujte 4 aplikace denně na stejné místo kůže.
Aplikujte při prvním výskytu obtíží a asi týden po jejich odeznění. Při preventivní aplikaci v případě zvýšeného rizika infekce (návštěva hotelu, bazénu, tělocvičny, sauny, lázní, rehabilitace, posilovny a podobně) aplikujte 1krát denně.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Aqua, Ethanol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Methylpropanediol, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Exctract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Achillea Millefolium Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Polyaminopropyl Biguanide Hydrochloride.

Skladování

Uchovávejte v těsně uzavřeném originálním obale, v suchu, při teplotě 15–25 °C. Chraňte před slunečním zářením. Neskladovat v blízkosti otevřeného ohně. Spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření. Nespotřebovaný zdravotnický prostředek vraťte do lékárny.

Upozornění

Neaplikovat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Neaplikovat na poraněnou kůži. Neaplikovat do očí a na sliznice. Neaplikovat na jiné části těla. Při aplikaci nekouřit, nejíst a nepít. Po aplikaci si umyjte potřísněné ruce. Aplikace u dětí vždy pod dohledem dospělé odpovědné osoby. Neužívat vnitřně! Vysoce hořlavá kapalina a páry. Neaplikovat v blízkosti otevřeného ohně. Při aplikaci nevdechujte aerosol.

Výrobce

Simply You Pharmaceuticals a. s.,
Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08594059739483