Menu

NIVEA

Sprej na opalování Protect & Dry Touch SPF50

200 ml
144.50 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:489.00 Kč
Popis

Průhledné nemastné složení zanechá pokožku svěží a bez bílých stop. Složení respektuje oceány - je z 83 % biologicky rozložitelné a neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene. UVA/UVB filtry poskytují okamžitou ochranu před poškozením pokožky. Ihned se vstřebá a je vodě a potu odolný, vhodný i při sportu.

Použití

Důležité pokyny k použití: Před použitím řádně protřepejte! Nestříkejte přímo na obličej a vyhněte se inhalaci obsahu. Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Alcohol denat., Butylene glycol dicaprylate/dicaprate, C12-15 alkyl benzoate, Caprylic/capric triglyceride, Dibutyl adipate, Dicaprylyl carbonate, Butyl methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl salicylate, Ethylhexyl triazone, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, Acrylates/octylacrylamide copolymer, Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, Glycerin, Tocopherol, Aqua, Limonene, Linalool, Benzyl alcohol, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Geraniol, Ethyl benzoate, Methyl benzoate, Parfum

Upozornění

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

Výrobce

Beiersdorf, spol. s r.o.
Radlická 354/107b 150 00 Praha 5 Česká republika

Vyrobeno
Španělsko
EAN 04005900695826