Menu

Sójový nápoj s vanilkovou příchutí

Alpro
250 ml
13.96 Kč/100 ml
Popis

Jasně, že jsme vždy připraveni na povídání o všech benefitech rostlinného života. Ale někdy se necháme vést prostě a jednoduše našimi chuťovými pohárky. Třeba právě teď! Seznam se s Alpro sójovým nápojem s vanilkovou příchutí! Vychutnej si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka - v cereáliích, ve smoothie nebo prostě jen tak. Je totiž kvalitním zdrojem vápníku, a díky výběru tohoto produktu plného rostlinných proteinů, děláš něco pro sebe i pro planetu.

Výhody Alpro sójového dezertu s příchutí vanilky:

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100 % rostlinné
  • Vegetariánské
  • Přirozeně s nízkým obsahem tuku
  • Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
  • Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
  • Zdroj vápníku.
  • Obsahuje vitamíny B2, B12 a D

Hlavní surovinou je sója – a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná. Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu! Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe. Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

Složení

Sójová složka (pitná voda, loupané sójové boby (7,8 %)), cukr, uhličitan vápenatý, aromata, mořská sůl, regulátor kyselosti (fosforečnany draselné), stabilizátor (guma gellan), vitaminy (B2, B12, D2)

 

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty na 100 ml
Energetická hodnota 240 kJ / 57 kcal
Tuky 1,7 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 6,7 g
z toho cukry 6,7 g
Vláknina 0,5 g
Bílkoviny 3,0 g
Sůl 0,14 g
Vitaminy:  
D 0,75 µg*
riboflavin (B2) 0,21 mg*
B12 0,38 µg*
Minerální látky:  
vápník 120 mg*
Laktóza 0 g

* = 15% referenční hodnoty příjmu

Skladování

Uchovávejte do max. 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7 °C) a spotřebujte do 5 dnů.

Upozornění

Zdroj vápníku

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2, 148 00 Praha 4-Chodov

Vyrobeno
Belgie
EAN 05411188082620