Menu

Alpro

Sójová alternativa smetany na vaření

250 ml
19.96 Kč/100 ml
Popis

100% rostlinný výrobek na vaření je univerzální a snadno zařaditelný do každodenního vaření. Alpro sójový výrobek na vaření, tolik bohatý na chuť, je ideální pro přípravu všech pokrmů. Vyzkoušejte například do polévek, omáček, těstovinových pokrmů nebo gratinovaných brambor.

Výhody Alpro sójový výrobek na vaření:

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • Vegetariánské
  • S nízkým obsahem cukru

Hlavní surovinou je sója - a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná. Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu! Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

 

 

Použití

Produkt není určen ke šlehání.

Vlastnosti
BEZ LEPKU BEZ LEPKU
VEGAN VEGAN
Složení

Sójová složka (pitná voda, loupané sójové boby (5,5 %)), slunečnicový olej, cukr, emulgátor (estery sacharózy s mastnými kyselinami), stabilizátory (xanthan, karagenan, guma guar), mořská sůl, aroma

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100 g
Lactose 0,0 g
Sacharidy 1,2 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Tuky 14,0 g
Vláknina 0,6 g
Bílkoviny 2,0 g
Sůl 0,14 g
Sacharidy, z toho cukry 1,2 g
Energetická hodnota 587,0 kJ / 142,0 kcal
Skladování

Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu. Uchovávejte do max. 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7 °C) a spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4-Chodov Česká republika

Vyrobeno
Belgie
EAN 05411188513483