Menu

Řasové hnojivo

Sérum na řasy a obočí

3 ml
1863.33 Kč/10 ml
Popis

Řasové hnojivo sérum představuje koncentrovanou výživu a péči pro řasy a obočí. Mimořádně účinné složení séra spojuje jedinečnou přírodní složku, isoflavon Genistein, zodpovědnou za podporu růstu řas i obočí, s příznivými účinky kofeinu, kreatinu a biotinu. Složení je navíc doplněno o panthenol, který řasám zajišťuje intenzivní hydrataci a podporuje jejich maximální pevnost a pružnost. Výsledkem pravidelné aplikace Řasového hnojiva jsou nekonečně dlouhé, husté a pružné řasy s fascinujícím objemem. Sérum je vhodné také pro podporu růstu či zvýraznění chloupků obočí, například při jeho nedostatečném růstu či nešetrném protrhání.
Kdy je vhodné užívat Řasové hnojivo:

  • při nedostatečné délce, hustotě a objemu řas
  • při špatné kvalitě či poškození řas 
  • po permanentním prodlužování nebo nalepování řas 
  • při nedostatečném růstu obočí
Použití

Sérum pomocí pěnového aplikátoru naneste 1x denně (optimálně večer před spaním) podél horní i dolní linie řas, případně v oblasti obočí, kde chcete podpořit růst chloupků. Aplikujte na důkladně odlíčený obličej, v dostatečném množství a co nejblíže kořínkům řas či chloupkům obočí, ale tak, aby nedošlo k zanesení séra do oka. Pro dosažení optimálního efektu je nutné sérum aplikovat pravidelně po dobu alespoň 3 měsíců a následně kúru opakovat pro zachování maximálního efektu na délku, hustotu i kvalitu řas a obočí.

Složení

Aqua, Glycerin, Sodium Dihydrogenphosphate, Panthenol, Creatine Monohydrate, Polysorbate, Biotin, Sodium Hydroxide, Polyhexamethylenebiguanide Hydrochloride, Caffeine, Phenoxyethanol, Genistein, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě +15 až +25 °C. Nevystavujte slunečnímu záření a chraňte před povětrnostními vlivy. 

Upozornění

Neaplikovat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Není vhodné pro děti.

Výrobce

Simply You Pharmaceuticals a.s.,
Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08594059739698