Menu

ISANA

Sérum na řasy

6 ml
215 Kč/10 ml
Popis

Sérum na řasy a obočí ISANA s oceňovaným energeticky účinným komplexem z červeného jetele a peptidů přirozeně podporuje řasy a chloupky od kořínku až ke konečkům a prodlužuje fázi biologického růstu.

Vhodné pro všechny typy řas. Pravidelným používáním lze dosáhnout zvýšení růstu nových řas až o 45 %, jejich prodloužení až o 26 % a větší hustotu řas až o 27 %. 

Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována. Oftalmologicky testováno.

 

 

Použití

Každé ráno a večer na odlíčené řasy a obočí aplikujte sérum podél kořínků. Ponořte štětec do séra pouze jednou, a aplikujte na obě oční víčka. Zamezte přímému kontaktu s okem. Větší množství neprodukuje lepší výsledek. Po úplném vstřebání séra můžete nanést make-up obvyklým způsobem.

Jak krásných řas docílit? Během prvních 12 týdnů pravidelně aplikujte ráno a večer. Po 12 týdnech je večerní aplikace dostačující. První výsledky jsou viditelné již po 4 týdnech používání. Řasy a obočí jsou delší, plnější a hustější! Přirozený růstový potenciál řas je plně podporován.

Složení

Aqua (Water), Propanediol (plantbased), Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl- 3 Cocoate, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl- 6 Ricinoleate, Sclerotium Gum, Sodium Phytate, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense, Flower Extract, Glyceryl Caprylate, Citric Acid.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04047196058107