Menu

Diva & Nice

Seřezávač na paty

1 ks
129 Kč/ks
Popis

Základní nástroj pro odstranění ztvrdlé kůže. 1 Vyměnitelná žiletka 2 Rukojeť pro snadný úchop 3 Žiletka německé kvality 4 Bezpečný kryt ostří.

 

Použití

Návod k použití: Omyjte a namočte nohy v teplé vodě po dobu 5 až 10 minut, aby kůže změkla. Uchopte držadlo a opatrně hladce odřízněte ztvrdlou odumřelou kůži na patách a chodidle. Postupujte hladce jako při holení. Po použití osušte čepel, držadlo a kryt. Jak vyměnit žiletku 1. Uchopte kryt palcem a ukazováčkem a položte žiletku na střed krytu. 2. Lehce na žiletku zatlačte a poté ji přitáhněte dolů k čtvercovému otvoru. 3. Po vložení žiletky seřezávač použijte. 4. Pokud chcete žiletku vyměnit, přidržte kryt a vytáhněte ji nahoru a ven. 5. Obraťte kryt s žiletkou, jemným poklepáním ji vyjměte a po vložení nové postupujte dle návodu výše.

Skladování

Pokud se seřezávač nepoužívá, skladujte jej vždy na čistém a suchém místě.

Upozornění

UPOZORNĚNÍ 1. Uchovávejte mimo dosah dětí. 2. Neaplikujte na poškozenou nebo poraněnou pokožku. 3. Před použitím se obraťte na lékaře, pokud máte cukrovku, jste těhotná, máte problémy s kůží nebo otoky, nebo pokud si myslíte, že máte problémy s cévami.

Výrobce

Diva & Nice Cosmetics, s.r.o.
Čápkova 31 602 00 Brno Czech Republic

EAN 08595069712688