Menu

NUK

Savička FlowControl

2 ks
49.95 Kč/ks
Popis

Speciální savička s kontrolou průtoku, pro správný vývoj čelisti, nekapající, 6-18 měsíců, 2 kusy.

  • Napomáhá přechodu k samostatnému pití: kontrola průtoku umožňuje dítěti intuitivně ovládat, jak rychle mléko savičkou protéká
  • Přirozený a správný tvar pro vývoj čelisti: obzvláště měkká silikonová savička jako matčin prs během kojení
  • Žádná kolika*– antikolikový systém NUK zajišťuje přirozený průtok
  • Klinicky testováno**: pro optimální kombinaci krmení z prsu a láhve
  • Pro všechny typy výživy, kompatibilní s veškerým příslušenstvím řady NUK First Choice

Usnadňuje přechod k samostatnému pití: Speciální savička s kontrolou průtoku NUK First Choice+ umožňuje dítěti během pití samo ovládat, jak rychle mléko savičkou protéká. Nezáleží na tom, jak rychle nebo pomalu pije, nebo jestli je obsah lahvičky hustý či řídký. Zkrátka tak, jak to má rádo. Savička je navíc nekapající. Důvodem je inovativní tvar otvoru v savičce ve tvaru Y, který se rozevře pouze během sání a rozšíří se v závislosti na větší síle sání dítěte. To, společně s antikolikovým systémem NUK, zajišťuje kontrolovaný průtok.

Originální tvar savičky NUK připomíná tvar matčiny bradavky během kojení. Poskytuje jazyku a čelisti dostatek prostotu - a děti tento pocit milují. Díky své měkké zóně se špička silikonové savičky optimálně usadí na patře v ústech dítěte - pro přirozený pocit při pití. Zabraňuje kolice* Antikolikový systém NUK zajišťuje plynulý tok tekuté výživy bez polykání vzduchu. Pro spokojené bříško.* Klinicky testováno** Díky mimořádně přirozenému tvaru savičky NUK je děti velmi dobře snášejí. To znamená, že jsou zvlášť vhodné pro děti, které jsou současně kojeny a přikrmovány z láhve.

*Nezávislý průzkum trhu s 205 maminkami, Německo 2018 99 % maminek potvrdilo, že láhev NUK First Choice+ Flow Control nezpůsobuje koliku. ** Vědecká studie: Moral a kol. BMC pediatři 2010, 10:6. Podrobnější informace naleznete na stránkách http://nuk.com/research.

Použití

Při přípravě jídla nebo čaje vždy dbejte na teplotní doporučení jejich výrobce. Aby byly zachovány vitamíny a živiny, teplota by neměla přesáhnout 60 °C. Láhve naplněné jídlem nebo vodou nedávejte do mikrovlnky (riziko exploze / poškození materiálu). Nerovnoměrné ohřátí může způsobit popálení! Nikdy neohřívejte uzavřené láhve, mohly by explodovat! Před každým použitím jemně zmáčkněte sací otvor / průřez, abyste se ujistili, že je otevřený. Jídlo a nápoje připravujte pouze v množství a konzistenci doporučené výrobcem. Od 5. měsíce postupně přecházejte na pohárek. Nezchlazujte uzavřené PP láhve, které byly právě naplněny horkou tekutinou (> 80° C), láhev by se mohla zdeformovat.

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše dítě to nejlepší.

Složení

silikon

Skladování

Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví vašeho dítěte: tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívat sosák jako šidítko. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Toto platí ve zvýšené míře pro slazené nápoje a ovocné/zeleninové šťávy. Před krmením vždy zkontrolovat teplotu potravy. Před každým použitím zkontrolujte opotřebení savičky zataháním na všechny směry, obzvláště pokud má dítě zuby. Vyměňte ji, pokud je používáním lepkavá, viditelně poškozená, nebo jeví známky trhlin nebo prokousnutí, abyste předešli riziku spolknutí malých částí. Z bezpečnostních a hygienických důvodů savičku po 1-2 měsících vyměňte. Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě. Nenamáčejte do léků! Pokud je láhev zevnitř poškozená (např. škrábance), měla by být z hygienických důvodů vyměněna.

Výrobce

Mapa Spontex CE, s r.o
Prodašice 4, 294 04 Dolní Bousov

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600388258