Menu

Alpro

Rýžová alternativa smetany na vaření

250 ml
21.96 Kč/100 ml
Popis

100% rostlinný výrobek na vaření je univerzální a snadno zařaditelný do každodenního vaření. Alpro rýžový výrobek na vaření, tolik bohatý na chuť, je ideální pro přípravu všech pokrmů. Vyzkoušejte například do polévek, omáček, těstovinových pokrmů nebo gratinovaných brambor.

Výhody Alpro rýžový rostlinný výrobek na vaření:

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • Vegetariánské

Hlavní surovinou je rýže. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná. Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu! Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

Vlastnosti
VEGAN VEGAN
Složení

Pitná voda, Slunečnicový olej, Rýže (6,6 %), Emulgátor (lecitiny (slunečnicové)), Stabilizátory (karagenan, guma guar, xanthan), Mořská sůl.

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100 g
Lactose 0,0 g
Sacharidy 5,4 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g
Tuky 7,9 g
Vláknina 0,0 g
Bílkoviny 0,5 g
Sůl 0,11 g
Sacharidy, z toho cukry 0,0 g
Energetická hodnota 394,0 kJ / 95,0 kcal
Skladování

Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu. Uchovávejte do max. 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7 °C) a spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4-Chodov Česká republika

Vyrobeno
Belgie
EAN 05411188120988