Menu

Namo

Prostředek k namáčení prádla

550 g
7.25 Kč/100 g
Popis

Jak Namo funguje: V Namu je funkční soda. Ta rozrušuje špínu a změkčuje vodu. Když prádlo namočíte do roztoku vody s Namem, nebo ho přidáte přímo do praní, prádlo se lépe vypere. Změkčením vody soda zabraňuje tvorbě vodního kamene a chrání tak vaši pračku.

  • Namáčí prádlo
  • Zvyšuje účinnost praní
  • Chrání pračku před vodním kamenem
Použití

Obsah balíčku postačí k přípravě max. 370 l roztoku pro namáčení. Vyšší dávka není na škodu, neboť špína se rychleji rozpouští. Potřebné množství Nama vysypte zvolna za stálého míchání do vlažné vody. Utvoří-li se hrudky, pečlivě je rozmačkejte, aby se snáze rozpustily. Do takto upravené lázně namáčejte bílé a stálobarevné prádlo nejlépe přes noc. Po namáčení prádlo vymáchejte, vyždímejte a perte obvyklým způsobem. Výrobek vysychá, účinnost se nesnižuje. Vzhledem k vysoké účinnosti má velkou odmašťovací schopnost, a proto pozor! Při delším styku používejte ochranných rukavic, pokožku rukou ošetřete vhodným kosmetickým krémem. 1-2 polévkové lžíce na 10 l vody = 15-30 g Nama dle tvrdosti vody (0-20°dH).

Doporučení: Přidávejte ke každému praní 1 polévkovou lžíci Namo, změkčíte vodu a zabráníte tak usazování vodního kamene.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

Méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo

Skladování

Namo uchovejte v suchu, aby obsah nezvlhl. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obale.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí.

Výrobce

Spolpharma, s.r.o.
Na Luhách 3420/12, 400 01 Ústí nad Labem

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08592613574204