Menu

EcoHaus

Prací papírky Různé vůně

5 ks
11.98 Kč/ks
Popis

Jediný produkt, který potřebuješ k efektivnímu a jednoduchému praní. Prací papírek jednoduše vložíš do pračky a on se během několika vteřin rozpustí a vytvoří gel, který tvé prádlo dokonale vypere. Prací papírek EcoHaus je multifunkční: hodí se pro praní v pračce i ruční praní, pro čištění koberců nebo čalounění, a můžeš si z něho udělat také čisticí sprej. Perfektně se hodí domů i na cesty. Uklidňující vůně levandule se sladkými tóny vanilky a medu tě na chvíli přenese do Provence - země slunce a věčného léta. Papírek je vhodný pro citlivou i dětskou pokožku a šetrný k materiálům jako je vlna či hedvábí.

  • Univerzální, vhodný na všechny barvy oblečení. Můžeš s ním vyprat bílé, barevné i černé.
  • Lze kombinovat s aviváží, parfémy na praní i jinými změkčovadly, ale není to třeba.
  • Jeden prací papírek stačí na jeden prací cyklus. Obsahuje totiž pouze aktivní látky, které jsou slisované do tenké vrstvy. Perfektně vypere 4-6 kg prádla. Pokud ho máš víc, můžeš přidat půlku dalšího papírku.
  • Rozpustí se při nízkých i vysokých teplotách. Je vhodný také při rychlém programu. Důležité je do bubnu pračky vkládat nejdříve prací papírek, a pak až oblečení.
  • Skvělý na dovolenou nebo pracovní cestu. Lze s ním vyprat prádlo v ruce i ve sdílených pračkách. Neobsahuje tekutiny, a protože je lehký a skladný, snadno se přibalí do příručního zavazadla.
  • Lze půlit, když je prádla méně.
  • Je vhodný pro citlivou pokožku i atopický exém.
Použití

Papírek nabízí to nejjednodušší dávkování a používání. Při menším množství prádla stačí roztrhnout napůl, při větším kousek přidat. Papírek vlož do bubnu pračky, teprve potom vlož prádlo. Tak zaručíš, že se papírek během několika vteřin zcela rozpustí a dokonale vypere tvé prádlo. Hodí se pro ruční praní a pračky vrchem i předem plněné.

Složení

Díky pečlivě vybranému složení papírek obsahuje pouze 6 složek, které prádlo účinně vyperou a zároveň ochrání před poškozením. Jedná se o následující přísady: 1. Dodecylsulfát sodný: vysoce účinné činidlo pro čištění. Slouží jako čistič, detergent a může být také použit k zesilování povrchového napětí a jako emulgátor. 2. Dodecylbenzensulfonát sodný: často se používá jako čistič, detergent, emulgátor a lze ho využít také jako zesilovač povrchového napětí. 3. 3-(polyoxyethylen) propylheptamethyltrisiloxan: povrchově aktivní látka v kosmetických produktech, jako jsou šampony, sprchové gely a kondicionéry. Používá se také k vylepšení textury, udržování vlhkosti a vytváření lesklého vzhledu. 4. Zeolit: minerál, který se často používá jako absorbent, adsorbent a jako činidlo pro čištění. 5. Alkohol cl2-15, ethoxylovaný: slouží jako účinný detergent a činidlo pro čištění. Je to typ povrchově aktivní látky, která pomáhá rozpouštět tuky a oleje, odstraňovat nečistoty a špínu a usnadňuje odstranění nečistot z povrchu. 6. Isotridekanol, ethoxylovaný: glycerol-alkohol, který je obohacen o polyoxyethylenovou skupinu. Slouží jako účinný detergent a činidlo pro čištění. Složky podle Nařízení (ES) č. 648/2004: 30 % a více aniontové povrchově aktivní látky (pomáhá rozpouštět nečistoty), 15 % nebo více, avšak méně než 30 % neiontové povrchově aktivní látky (pomáhá rozpouštět tuky a oleje), 5 % nebo více, avšak méně než 15 % polykarboxyláty (pomáhají udržovat vodu a odstraňovat nečistoty), 5 % nebo více, avšak méně než 15 % zeolity (pomáhají absorbovat nečistoty) Vonné látky: HEXYL CINNAMAL: syntetická vonná látka, která se používá v parfémech a kosmetických produktech LINALOOL: přírodní látka, která se nachází v mnoha druzích rostlin, včetně oliv, hrušek a vanilky. LIMONEN: přírodní terpenová látka, která se nachází v citrusových plodech. CITRONELLOL: přírodní pryskyřice, která se nachází v mnoha druzích rostlin, včetně citronu. BENZYL SALICYLATE: syntetická vonná látka, která se používá v parfémech a kosmetických produktech ALPHA-ISOMETHYL IONONE: syntetická vonná látka, která se používá v parfémech a kosmetických produktech COUMARIN: přírodní vonná látka, která se nachází v mnoha druzích rostlin, například v kůře břízy.

Výrobce

iEcoHaus CZ s.r.o.

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08594217420185