Menu

Alpro

Ovesný nápoj Tastes as Good Mild and Smooth 1,8 %

1 l
7.99 Kč/100 ml
Popis

Dokázali jsme to! Po mnoha ochutnávání a testování jsme vytvořili jeden z našich dosud nejdelikátnějších ovesných nápojů. A aby byli všichni spokojeni, existují rovnou dvě varianty – 1,8 % a 3,5 %. Vaše chuťové pohárky budou slavit. Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD - Mild and Smooth 1,8 % má jemnou chuť, je 100% rostlinný a navíc bez cukru. Vychutnej si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka - na vaření, v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice.

Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD - Mild and Smooth 1,8 %:

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • Vegetariánské
  • Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
  • Bez přidaného cukru nebo sladidel
  • Zdroj vlákniny
  • Zdroj vápníku
  • Obsahuje vitamín D

Všechen náš oves pochází z Evropy a i zde nápoje vyrábíme. Milujeme na tom fakt, že tím nejen snižujeme co nejvíce uhlíkovou stopu při dopravě, ale také je zde dostatek dešťových srážek, aby si příroda se zavlažováním úrody poradila sama bez našeho zásahu. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Použití

Před použitím protřepejte. Produkt je možné použít za tepla i za studena, vhodný na kulinářské využití jako možná alternativa mléka.

Vlastnosti
BEZ LAKTÓZY BEZ LAKTÓZY
VEGAN VEGAN
Složení

Ovesná složka (96,4%) (pitná voda, oves (8,7%)), Slunečnicový olej, Vláknina z čekankového kořene, Hrachová bílkovina, Uhličitan vápenatý, Regulátor kyselosti (fosforečnany draselné), Přírodní aromata, Mořská sůl, Emulgátor (lecitiny), Stabilizátor (guma gellan), Vitamin D2

Zdroj vápníku a vitaminu D

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty na 100 ml
Energetická hodnota 183 kJ / 44 kcal
Tuky 1,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 5,6 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 1,0 g
Bílkoviny 0,7 g
Sůl 0,12 g
Vitamíny:  
D 0,75 µg*
Minerální látky:  
vápník 120 mg*
* = 15% referenční hodnoty příjmu  
Laktóza 0 g
Skladování

Pro lepší chuť uchovávejte v chladničce (do 7°C). Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu. Uchovávejte do max. 25°C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7°C) a spotřebujte do 5 dní.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4 - Chodov Česká republika

Vyrobeno
Belgie
EAN 05411188135005