Menu

Nubian

Olej na opalování SPF6

60 ml
16.65 Kč/10 ml
Popis

Kombinace UVA / UVB filtrů - ochrana pokožky před slunečním zářením.
Olej z ořechu královského - výživa pokožky.
Vitamín E - antioxidant, ochrana buněk a regenerace pokožky.

Použití

Na ochranu celého těla nanášejte olej rovnoměrně v množství 6 čajových lžiček na suchou pokožku 15 minut před opalováním. Vyhýbejte se oblasti kolem očí. Aplikace menšího množství snižuje úroveň ochrany. Nanášení během dne pravidelně opakujte, zejména po pocení, koupání nebo osušení ručníkem.

Složení

Paraffinum liquidum, C12-15 alkyl benzoate, Octyl methoxycinnamate, Octocrylene, Butyl methoxydibenzoylmethane, Helianthus annuus seed oil, Tocopheryl acetate, Parfum, Juglans regia oil, Citral, α-isomethyl ionone, Benzyl benzoate, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene, Coumarin, CI 12010

Upozornění

Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Chraňte kojence a batolata před přímým slunečním zářením a použijte sluneční ochranu s vysokým slunečním faktorem (SPF vyšší než 25) a ochranný oděv. Dokonce ani opalovací oleje s vysokou úrovni sluneční ochrany nezaručují úplnou ochranu proti UV záření. I přes použití opalovacího oleje nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Každé spálení sluncem způsobuje trvalé poškození kůže a je třeba se mu vyhnout. Nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko. Nechte opalovací olej úplně vsáknout. Vyvarujte se s kontaktu s textilem - jsou možné trvalé skvrny.

Výrobce

Herba Drug Int.
Borová 1710 696 42 Vracov

Vyrobeno
Slovensko
EAN 08586000083325