Menu

ISANA

Olej na holení

100 ml
8.99 Kč/10 ml
Popis

Cenná receptura pečujícího oleje s 5násobným olejovým komplexem zajišťuje obzvláště jemné a důkladné oholení a olej lze použít i po odstranění chloupků jako doplňkovou péči. Vhodné také pro odstranění zbytků vosku. Citlivá pokožka nohou, podpaží a oblasti bikin je během i po holení zklidněna a pečována - pro pocit hladké pokožky. Dermatologicky schválená snášenlivost s pokožkou. Toto složení je 100% bez mikroplastů.

Použití

Naneste malé množství oleje na pokožku a rovnoměrně roztírejte, nechte krátce působit a poté pokožku oholte. Po oholení pokožku důkladně opláchnete. Vhodný také pro odstranění zbytků vosku a pro péči po odstranění chloupků. Naneste několik kapek na vatový tampon nebo do ruky a jemně rozetřete.

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Helianthus Annuus Seed Oil, Olus Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Bisabolol, Parfum, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Farnesol

Upozornění

Pozor! Hrozí nebezpečí uklouznutí, proto jej používejte opatrně a po použití důkladně odstraňte zbytky ze sprchy nebo vany. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Lucemburk
EAN 04068134025012