Menu

Dr. Beckmann

Odstraňovač skvrn během praní

80 g
5.61 Kč/10 g
Popis

Účinnější než samotný prací prostředek. Odstraňuje skvrny z barevných a stálobarevných tkanin včetně dětského oblečení, uniforem, sportovních dresů, prostírání a dalších. V uzavíratelném doypacku.

NÁŠ ZÁVAZEK VŮČI UDRŽITELNOSTI
Udržitelnost vidíme jako náš závazek vůči společnosti a životnímu prostředí. Nadšený tým stále pracuje na více udržitelných produktech, výrobě a procesech.
Respektujeme životní prostředí - šetření zdrojů a snižování negativních dopadů na životní prostředí jsou základními principy všech našich rozhodnutí.
Pracujeme s ekologickou energií - s jednou z největších fotovoltaických instalací v našem regionu je delta pronatura schopna pokrýt veškeré požadavky provozu na elektřinu.
Zavázali jsme se snížit spotřebu plastů - naše výrobky jsme začali vyrábět ze 100% recyklovaného plastu.

  • Odstraňuje odolné skvrny
  • Složení s Oxi-Power
  • Na 2 použití
  • Účinný od 20 °C
Použití

1. Naplňte buben pračky jako obvykle. 2. Přidejte běžný prací prostředek. Pokud používáte tekuté prací prostředky, vložte dávkovací nádobu do bubnu. 3. Na jednu prací dávku přidejte polovinu sáčku do přihrádky na prací prostředek a zapněte požadovaný prací program (ne krátký). Vždy dodržujte pokyny uvedené na štítcích textilií a před použitím proveďte test stálobarevnosti na co nejméně viditelném místě. Na obzvláště odolné skvrny použijte celý sáček (80 g). Neaplikujte prášek přímo na skvrnu. Vhodný pro bílé a stálobarevné oblečení kromě vlny a hedvábí. Po použití obal znovu uzavřete. Není vhodné k odstraňování skvrn od opalovacího krému, mléka nebo samoopalovacích přípravků a výrobků, které obsahují UV ochranu. Vyrobeno v Německu.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

15-< 30 % bělicí činidla na bázi kyslíku
< 5% aniontové povrchově aktivní látky

Skladování

Uchovávejte v suchu a chladu.

Upozornění

Varování

ODSTRANOVAČ SKVRN BĚHEM PRANÍ VAROVANÍ! Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

MARESI Foodbroker s.r.o.
Hradešínská 1932/60 101 00 Praha 10 Česká republika

EAN 04008455567112