Menu

Odbarvovač pro omylem obarvené prádlo

Dr. Beckmann
75 g
11.99 Kč/10 g
Popis

Dr. Beckmann Odbarvovač textilií lze použít na všechny bílé a stálobarevné textilie, i na citlivé, jako jsou vlna a hedvábí. Dbejte na instrukce a poznámky ke zkoušce stálobarevnosti (viz boční strana obalu)! Dodržujte pokyny k péči o textilie. Syntetická vlákna, džíny a indigové barvy nemusí jít odbarvit. Není vhodný na odstranění skvrn od opalovacích a samoopalovacích prostředků a výrobků s obsahem UV filtrů. Dodržujte návod k použití.

  • Obnovuje původní barvu
  • Extra silný
  • Odstraňuje zašednutí
  • Složení obnovující barvu
  • Pro praní v pračce i ruční praní
  • Účinné již od 30 °C
  • Až do 1,5 kg prádla
  • Před použitím proveďte test stálobarevnosti!
Použití

Dbejte na instrukce a poznámky ke zkoušce stálobarevnosti (viz boční strana obalu)! Dodržujte pokyny k péči o textilie. Syntetická vlákna, džíny a indigové barvy nemusí jít odbarvit. Není vhodný na odstranění skvrn od opalovacích a samoopalovacích prostředků a výrobků s obsahem UV filtrů. Dodržujte návod k použití. V nádobě (30 - 95 °C): Rozpusťte prášek v 6 litrech co možná nejteplejší vody (od 30 °C). Vložte 1,5 kg prádla (nepřidávejte žádný prací prostředek). Prádlo musí být zcela ponořené v roztoku, proto ho zatěžte (starým) talířem. Nádobu hermeticky uzavřete (např. přiklopte víko). Nechte působit minimálně 4 hodiny. Při silném zbarvení nebo při nízkých teplotách (30 - 40 °C) nechte působit přes noc až 24 hodin. Nakonec prádlo několikrát vypláchněte nebo vyperte zvlášť v pračce. Pokud obarvení přetrvá, proces zopakujte. V pračce (60 - 95 °C): Do bubnu vložte až 3 kg obarveného prádla. Zvolte macimální možnou teplotu (od 60 °C) a program bez předpírky (nepřidávejte prací prostředek). Po 15 minutách přidejte prášek (2 - 3 sáčky) do dávkovače na hlavní praní a přidejte 1 - 2 litry vody. U praček s vrchním plněním dávkujte přímo do bubnu pračky. Pokud obarvení po aplikaci stále přetrvává, proces opakujte dle pokynů.

Složení

15-30% redukční bělicí činidlo (dithioničitan sodný), také obsahuje optické zjasňovače, parfémy (linalool, limonene)

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

VAROVÁNÍ! Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami.

Výrobce

MARESI Foodbroker s.r.o.
Hradešínská 1932/60 101 00 Praha 10 - Vinohrady Česká republika

EAN 04008455006680