Menu

Best View

Oční kapky v ampulkách

0.35 ml
2568.57 Kč/10 ml
Popis

Oční kapky Best View chrání a zvlhčují oční povrch. Přinášejí dlouhodobou úlevu při mechanickém namáhání (nošení tvrdých nebo měkkých kontaktních čoček),

environmentálním stresu, např. klimatizace, vítr, chlad, sucho nebo cigaretový kouř a při  vizuálním stresu způsobeným intenzivním požíváním zraku, např. na počítačových obrazovkách, mikroskopech nebo při dlouhé jízdě autem.

Praktické jedno-dávkové obaly (ampulky) umožňují čisté a bezpečné používání doma i na cestách.

Před použitím si prosím přečtěte přiložený leták a řiďte se jím.

Použití

Oddělte jednu nádobku obsahující jednu dávku. Ujistěte se, že žádná z nádobek není poškozená. Nádobku otevřete otočením plochého konce (ne tahem). Do každého oka nebo na vnitřní stranu kontaktní čočky aplikujte jednu nebo dvě kapky. Při přetrvávajících obtížích se poraďte se svým očním lékařem.

Vlastnosti
BEZ LAKTÓZY BEZ LAKTÓZY
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ LEPKU BEZ LEPKU
VEGETARIÁNSKÝ VEGETARIÁNSKÝ
Složení

Hyaluronát sodný (0,15 %), chlorid sodný, hydrogenfosforečnan sodný, purifikovaná voda.

Bez konzervačních přípravků

Skladování

Skladujte při teplotě od 2 °C do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Nepoužívejte, je-li nádobka s jednou dávkou poškozena. Nádobkou se nedotýkejte oka. Kvůli riziku kontaminace se vyvarujte dotyku s otvorem nádobky.

Nepoužívejte při přetrvávající přecitlivělosti na některou z obsažených látek. Určeno jen k jednorázovému použití; protože oční kapky neobsahují žádné konzervační prostředky, neměly by se zbytky roztoku více používat. Neaplikujte do oka současně s očními léky. Nepoužívejte na infikované oči. Po aplikaci se může přechodně snížit ostrost vidění; v takovém případě neřiďte vozidlo, neobsluhujte stroje a vyčkejte, až se znovu obnoví normální ostrost vidění.

Oční kapky nepoužívejte po datu doporučené spotřeby. Toto datum je vyraženo každé nádobce s jednou dávkou.

Výrobce

Distributor pro ČR:
ROSSMANN, spol. s r.o.,
Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615502984