11. 9. 2017

Ideální péče o citlivou pokožku

Stres, strava, kouření, genetické vlivy, hormonální změny, UV záření, znečištěné životní prostředí, výrazné změny teplot a nevhodné kosmetické výrobky způsobují nepříjemné podráždění pleti a její citlivost. Správnou péči citlivé pokožce dopřejeme především výběrem kvalitní a šetrné kosmetiky, která její podráždění zklidní. Drogerie parfumerie ROSSMANN přináší speciálně vyvinuté kosmetické řady značek ISANA a Alterra pro citlivou pleť a pokožku.
11. 9. 2017

Již poosmé daruje ROSSMANN nejméně 5 milionů korun

Síť drogerií a parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě ve druhém zářijovém týdnu zahájí osmý ročník charitativní kampaně Dejme úsměv dětem. Jak se můžete zapojit i vy? Jednoduše. V týdnu od 11. do 15. září 2017 nakupte v prodejnách ROSSMANN výrobky označené logem projektu Dejme úsměv dětem. Částku, kterou za tyto výrobky zaplatíte, věnuje společnost ROSSMANN prostřednictvím Nadace Naše dítě vybraným azylovým domům, dětem z Klokánků, na výcvik 3 asistenčních psů, na obnovu babyboxu a na individuální žádosti sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi.
13. 7. 2017

ROSSMANN představuje novinky v péči o pokožku a tělo

S příchodem července se na pulty drogerií parfumerií ROSSMANN dostává několik atraktivních novinek, díky nimž můžete prožít osvěžující a radostné léto. Novinky se zaměřují na oblast péče o celé tělo i jednotlivé partie – rty, ruce a pleť. Produkty pochází od zavedených privátních značek Alterra, Rival de Loop, ISANA či Altapharma. Všechny spojuje vysoká kvalita výrobků díky pečlivě vybraným surovinám, jedinečný design a hlavně příznivé ceny. Co se týče novinek, dostane se i na pány, a to především na jedince, jež si pěstují knír či plnovous a touží po jejich upraveném a zdravém vzhledu.
28. 6. 2017

Nová prodejna v Přerově nabídne širší sortiment

Přerovská prodejna drogerie parfumerie ROSSMANN mění svou adresu a rozšiřuje rozlohu. Nově bude provozovna sídlit v ulici Wilsonova 488/18 a nabídne zákazníkům 358 m2 prodejní plochy. Provoz bude slavnostně zahájen v pondělí 26. června 2017. V tento den čeká na zákazníky mnoho výhod.
19. 5. 2017

ROSSMANN i letos pomáhá mateřským centrům

O tom, že darování obyčejných věcí může představovat neobyčejnou pomoc, svědčí výborná a opakující se spolupráce Sítě pro rodinu se společností ROSSMANN. Tato síť drogerií a parfumerií se poprvé zapojila do projektu Spolu pro mateřská centra (www.spolupromc.cz) v roce 2014 a od té doby již pravidelně každým rokem daruje balíčky hygienických potřeb. Společnost ROSSMANN tak letos v květnu podpořila 158 mateřských center ve všech krajích České republiky materiálním darem v celkové hodnotě 100 000 korun.
20. 3. 2017

ROSSMANN spouští edukační kampaň

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN spouští od 20. března do 7. května 2017 kampaň s názvem Péče o vlasy. Kampaň pochází z dílny marketingového oddělení společnosti ROSSMANN ve spolupráci s agenturou Winkler & Stenzel. Mezi hlavní komunikační kanály patří online, rádio, letáky, magazín a POS materiály na všech prodejnách. Součástí kampaně je také speciální soutěž PROMĚNA a možnost diagnostiky vlasů na vybraných prodejnách.
28. 2. 2017

S jizvami po popáleninách pomůže revoluční cévní laser

Ve čtvrtek 23. února 2017 proběhlo na Klinice popáleninové medicíny ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady slavnostní předání revolučního cévního laseru V-Beam Perfecta, který byl pořízen v rámci sedmého ročníku charitativní kampaně 5.000.000 Kč pro dětský úsměv. Projekt každoročně pořádá síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě. Akce se zúčastnil ředitel FN Královské Vinohrady Doc. MUDr. Robert Grill, Ph.D., MHA, přednosta Kliniky popáleninové medicíny MUDr. Robert Zajíček, Ph.D., ředitelka Nadace Naše dítě Ing. Zuzana Baudyšová a jednatel společnosti ROSSMANN Ing. Vladimír Mikel. Projekt přišly podpořit i známé osobnosti Markéta Sluková, Michal David, Sámer Issa a Martin France.
27. 2. 2017

ROSSMANN otevře v Plzni svou čtvrtou prodejnu

V pátek 24. února 2017 zahájí drogerie parfumerie ROSSMANN provoz nové prodejny v Plzni. Jedná se již o čtvrtou prodejnu v tomto západočeském městě a šestou pobočku v Plzeňském kraji. Při příležitosti slavnostního otevření si zákazníci mohou užít atraktivní nabídku. Nová prodejna sídlí v OC Rondel na adrese Lochotinská 1108/18 a nabízí prodejní plochu o velikosti 287 m2.
1. 2. 2017

ROSSMANN má novou vedoucí marketingového oddělení

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 130 prodejen s více než 750 zaměstnanci má od 1. února 2017 novou vedoucí marketingového oddělení. Stala se jí Ing. Marcela Syrovátková, která přichází ze společnosti Makro.