gtm pixel gtm pixel
11. 3. 2019

ROSSMANN a Nadace Naše dítě pošle 250 znevýhodněných dětí k moři

V letošním roce proběhne jubilejní 10. ročník charitativního projektu Dejme úsměv dětem společnosti ROSSMANN a Nadace Naše dítě. Tentokrát se projekt zaměří na tzv. neviditelný handicap – chudobu, která děti v České republice společensky znevýhodňuje.
6. 3. 2019

Stahujeme z prodeje - Alnatura Kinder Bircher Müsli

27. 2. 2019

ROSSMANN otevírá novou pobočku v Praze Ládví

Zákazníci v Praze mohou navštívit novou prodejnu ROSSMANN, která se pro ně slavnostně otevře 27. února ve zrekonstruovaném obchodním domě Ládví. Pobočka je postavena dle zcela nového obchodního konceptu, který klade důraz na moderní nákupní prostory a také rozšířenou nabídku sortimentu. Drogerie ROSSMANN tento rok slaví 25 let na českém trhu a v tuzemsku otevře na desítku nových prodejen. Zároveň se 30 poboček ve všech regionech dočká celkové proměny. Až do soboty 2. března budou moci zákazníci v nové prodejně využít speciální uvítací slevu ve výši 20 % na celý sortiment.
27. 2. 2019

Odměňte se novou kabelkou od Naomi Campbell s věrnostním programem ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN slaví 25 let a u příležitosti oslav obdarovává své zákazníky. Spouští nový věrnostní program s kabelkami, které navrhla britská topmodelka Naomi Campbell. Stačí sbírat body za nákup a vybrat si z kolekce kabelek a kosmetických taštiček tu svou! Akce platí od 13. února až do 18. června 2019.
11. 2. 2019

Tržby koncernu ROSSMANN loni vzrostly o 5,1 % na 9,46 miliard eur

Uplynulý rok 2018 byl pro koncern ROSSMANN úspěšným. Meziroční obrat dosáhl rekordních 9,46 miliard euro, přičemž celkový nárůst tržeb činil 5,1 %. Tento rok plánuje německá drogistická síť investovat 215 milionů euro a otevřít 200 nových prodejen. V České republice slaví letos ROSSMANN 25 let existence na trhu a zároveň plánuje investovat 132 milionů korun do tuzemské sítě poboček.
5. 2. 2019

Marek Těthal je novým ředitelem prodeje ve společnosti ROSSMANN

Drogistická síť ROSSMANN má od 1. února 2019 nového ředitele prodeje. Stal se jím Marek Těthal, který do společnosti ROSSMANN přináší své bohaté zkušenosti z obchodu a provozu.  
30. 1. 2019

ROSSMANN zahájil nový rok řadou ocenění

Drogistická síť ROSSMANN získala na začátku letošního roku celou řadu ocenění. Pět prodejen napříč republikou bylo vyznamenáno v rámci soutěže Diamantová liga kvality 2018, nejúspěšnější byla pobočka v Českých Budějovicích. Další certifikáty pak společnost ROSSMANN obdržela od mezinárodní organizace GREEN BRANDS za své privátní značky Alterra a enerBIO.
18. 1. 2019

ROSSMANN v Mělníku představil novou tvář

Nový rok, nový interiér. Tímto heslem se řídí drogerie ROSSMANN v Mělníku, která  se pro své zákazníky nově otevřela 16. ledna. Nakupující nyní mohou vybírat své oblíbené výrobky v nově zmodernizovaných prostorech, změnou prošla i oblast vstupní zóny či způsob prezentace nabídky produktů. Další novinkou je pak rozšíření sortimentu,  přibyla zde řada výrobků luxusní péče o pleť a vlasy či výrobky zdravé výživy.
18. 12. 2018

ROSSMANN ve Štěrboholech se otevřel pro první zákazníky

Zákazníci poprvé nakoupili v prodejně ROSSMANN, která se pro ně slavnostně otevřela 17. 12. 2018 v novém obchodním centru ve Štěrboholech. Pobočka vznikla v duchu zcela nového obchodního konceptu a nakupující se mohou těšit na rozšířenou nabídku sortimentu i moderní prostory. Prodejna je součástí dlouhodobé strategie společnosti, jež v tomto roce zmodernizovala desítky prodejen a zároveň rozšířila prodejní síť do dalších regionů.