Menu
20. 1. 2021

ROSSMANN je nejrychleji rostoucí drogerií na českém trhu - tržby celého koncernu přesahují 10 miliard eur

Drogistická síť ROSSMANN loni znovu upevnila svou pozici klíčového hráče na globálním i českém trhu. Koncern zakončil rok 2020 s obratem ve výši 10,35 miliardy eur, což představuje meziroční nárůst o 3,5 %. Tržby v České republice se ve srovnání s rokem 2019 zvýšily dokonce o 8,1 % na více než 4 miliardy Kč. Na tuzemském trhu tak společnost ROSSMANN celkem za poslední tři roky rostla ve srovnání s konkurencí (dm drogerie, Teta, TOP drogerie) více než dvojnásobným tempem. K úspěchu přispěl digitální věrnostní program, modernizace a rozšiřování prodejen, brandová kampaň a zařazování nových sortimentů. Právě proaktivním přístupem zaměstnanců a rozmanitou nabídkou produktů společnost potvrdila svoji flexibilitu a schopnost reagovat i v době krize včas na změny nákupního chování zákazníků. Obliba drogerie ROSSMANN plyne v neposlední řadě také z jejího kladného postoje ke společenské odpovědnosti.
21. 12. 2020

ROSSMANN věnuje dva miliony korun v rámci třetí vlny projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Dva miliony korun věnuje síť drogerií ROSSMANN na podporu dětí, které se ocitly v nelehké životní situaci. O pomoci rozhodli zákazníci prostřednictvím hlasování v třetí vlně charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který ROSSMANN spustil letos na jaře. Nejvíce hlasů získal osmiletý Míša. Ten se brzy bude moci těšit na svého nového asistenčního psa. Pomoci se však dočkají i další děti, které se potýkají s vážným onemocněním.  
18. 12. 2020

Drogerie ROSSMANN dále expanduje, během posledních 2 měsíců letošního roku otevřela osm nových prodejen

Drogistická síť ROSSMANN otevřela v posledních 2 měsících osm nových prodejen. Nyní tak v Česku provozuje už celkem 148 poboček. Zákazníci si díky tomu mohou užívat nákupy v moderním prostředí, ve kterém najdou nejširší drogistický sortiment v České republice včetně značkových výrobků a produktů privátních značek.
4. 11. 2020

ROSSMANN zahajuje třetí vlnu projektu KDE SRDCE POMÁHÁ a věnuje dva miliony korun, které zákazníci společně rozdělí mezi příběhy pomoci

Pomoc tam, kde je potřeba – to je cíl charitativního projektu sítě drogerií ROSSMANN s názvem KDE SRDCE POMÁHÁ. Každý den ROSSMANN přináší svým zákazníkům do života radost a inspiraci. A právě s tím mohou pomoci i zákazníci. Opět se mohou zapojit do hlasování v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB a libovolný počet svých nevyčerpaných bodů věnovat jednomu z šesti příběhů, který bude blízký jejich srdci.  Třetí kolo projektu probíhá od 4. listopadu a podpoří konkrétní příběhy dětí, které se ocitly v nelehké životní situaci.
29. 10. 2020

ROSSMANN otevírá nově v Klatovech, přijďte využít 20% slevu na celý nákup

Drogistická síť ROSSMANN opět rozšiřuje v České republice svou působnost. V Klatovech vznikla zcela první prodejna ROSSMANN a počet prodejen v Plzeňském kraji tak opět vzroste.  Zákazníci si od čtvrtka 29. října budou moci užívat nákupy ve zcela nové a moderní prodejně v čistém vzdušném designu s přehlednou sortimentní navigací pro rychlou orientaci při nákupu. Vedle nejširšího drogistického sortimentu v Česku poskytuje klatovská prodejna rovněž značkové výrobky i produkty privátních značek. Od čtvrtečního otevření platí navíc akční sleva 20 % na celý nákup jako pozornost na uvítanou.
26. 10. 2020

ROSSMANN inspiruje ženy, které přišly o práci, a pomáhá jim posouvat se dál

ROSSMANN ve spolupráci s reklamní agenturou DDB přichází s novým unikátním projektem ROSSMANN ženám. Jeho cílem je poskytnout podporu ženám, které kvůli současné situaci přišly o práci.
21. 10. 2020

Procter & Gamble a ROSSMANN se společně angažují v ekologické edukaci a spouští projekt „Každý krok se počítá“

Většina z Čechů dodržuje základní pravidla pro udržitelný životní styl – třídíme odpad (Češi jsou na předních místech v Evropě, co se týká množství vytříděného odpadu), nevyhazujeme potraviny, ale pokud je to možné, tak kompostujeme, nosíme si vlastní nákupní tašku nebo sáčky na ovoce. Když však každý přidá ještě jeden nebo dva kroky ekologického chování navíc, ve výsledku to přinese obrovskou změnu pro životní prostředí a celou planetu. Svoji edukační kampaň, jak může každý svým přispět svým dílem, spouští 21. října výrobce spotřebního zboží Procter & Gamble ve spolupráci se sítěmi drogerií ROSSMANN.
20. 10. 2020

Ve druhém kole projektu KDE SRDCE POMÁHÁ věnoval ROSSMANN další milion korun

Zákazníci drogerie ROSSMANN měli opět možnost podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Díky oblíbenému charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ rozhodli, kam poputuje další milion korun. Nejvíce hlasů získal malý Vojta, který bojuje s nemocí motýlích křídel. Šek pro něj převzala Jitka Čvančarová, patronka organizace DEBRA ČR. Další finanční prostředky putovaly na výcvik asistenčního pejska pro Nikolku a částečně pokryly náklady na automobil pro Mirka, který bojuje s vážnou nemocí. Nakupující hlasovali prostřednictvím nevyčerpaných bodů ve věrnostním programu ROSSMANN CLUB. Druhé kolo probíhalo od 26. srpna do 22. září 2020.
9. 9. 2020

Krása je zářit každý den. ROSSMANN spouští nový věrnostní program se značkou šperků BLISS

Drogerie ROSSMANN odměňuje své věrné zákazníky. Tentokrát se spojila s prémiovou značkou italských šperků, které budou moci zákazníci získat za výhodné ceny celý nadcházející podzim. Za nasbírané body z nákupu tak mohou vybírat z nabídky elegantních náhrdelníků, náramků a přívěsků či se odměnit stylovou šperkovnicí. Věrnostní program trvá od 9. 9. do 24. 12. 2020 ve všech prodejnách drogerie ROSSMANN.