19. 9. 2017

ROSSMANN a Henkel vysadí 367 nových stromů

V neděli 10. září 2017 skončila kampaň Vraťte stromům korunu, která již podruhé dala zákazníkům ROSSMANN jedinečnou šanci přispět na výsadbu vzrostlých stromů a podpořit tak českou přírodu. Oproti loňskému roku se podařilo pokořit vytouženou hranici tří set a vybrat částku, která umožní zasadit 367 stromů. Projekt se opět konal ve spolupráci se společností Henkel divizí Beauty Care ČR.
18. 9. 2017

Společnost ROSSMANN daruje částku 5.118.426 korun ohroženým dětem

Praha, 19. září 2017 – V osmém ročníku charitativní kampaně Dejme úsměv dětem, která proběhla v týdnu od 11. do 15. září ve všech prodejnách ROSSMANN, bylo vybráno celkem 5.118.426 Kč. Od počátku kampaně se podařilo získat přes 46 miliónů korun na pomoc ohroženým dětem v celé České republice. Síť drogerií a parfumerií ROSSMANN daruje letošní výtěžek Nadaci Naše dítě, která finance přerozdělí na pomoc vybraným azylovým domům, dětem z Klokánků, na výcvik 3 asistenčních psů, na obnovu babyboxu a na individuální podporu sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi.
11. 9. 2017

Ideální péče o citlivou pokožku

Stres, strava, kouření, genetické vlivy, hormonální změny, UV záření, znečištěné životní prostředí, výrazné změny teplot a nevhodné kosmetické výrobky způsobují nepříjemné podráždění pleti a její citlivost. Správnou péči citlivé pokožce dopřejeme především výběrem kvalitní a šetrné kosmetiky, která její podráždění zklidní. Drogerie parfumerie ROSSMANN přináší speciálně vyvinuté kosmetické řady značek ISANA a Alterra pro citlivou pleť a pokožku.
11. 9. 2017

Již poosmé daruje ROSSMANN nejméně 5 milionů korun

Síť drogerií a parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě ve druhém zářijovém týdnu zahájí osmý ročník charitativní kampaně Dejme úsměv dětem. Jak se můžete zapojit i vy? Jednoduše. V týdnu od 11. do 15. září 2017 nakupte v prodejnách ROSSMANN výrobky označené logem projektu Dejme úsměv dětem. Částku, kterou za tyto výrobky zaplatíte, věnuje společnost ROSSMANN prostřednictvím Nadace Naše dítě vybraným azylovým domům, dětem z Klokánků, na výcvik 3 asistenčních psů, na obnovu babyboxu a na individuální žádosti sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi.
11. 9. 2017

Novou strategickou agenturou společnosti ROSSMANN se stala DDB a.s.

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 131 prodejen s více než 750 zaměstnanci má od 1. září 2017 novou strategickou agenturu. Tou se stala společnost DDB a.s., která vystřídala jejich dosavadní agenturu WINKLER & STENZEL s.r.o.
11. 9. 2017

Přispějte se společnostmi ROSSMANN a Henkel na výsadbu nových stromů

Již podruhé nabízí drogerie parfumerie ROSSMANN ve spolupráci se společností Henkel divizí Beauty Care ČR svým zákazníkům možnost podílet se na výsadbě nových stromů. Ve všech 132 prodejnách ROSSMANN právě probíhá kampaň Vraťte stromům korunu, která si klade za cíl nejen chránit přírodu, ale též přispět k příjemnějšímu a bezpečnějšímu prostředí, v němž žijeme. Svou tématikou tak zapadá do celofiremního konceptu společenské odpovědnosti ROSSMANN Inspiruje, a to do pilíře ekologie.
11. 9. 2017

Novým vedoucím property a expanze společnosti ROSSMANN se stal Ing. Ondřej Vrátný

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 131 prodejen s více než 750 zaměstnanci má od 16. srpna 2017 nového šéfa oddělení property a expanze. Stal se jím Ing. Ondřej Vrátný.
13. 7. 2017

ROSSMANN představuje novinky v péči o pokožku a tělo

S příchodem července se na pulty drogerií parfumerií ROSSMANN dostává několik atraktivních novinek, díky nimž můžete prožít osvěžující a radostné léto. Novinky se zaměřují na oblast péče o celé tělo i jednotlivé partie – rty, ruce a pleť. Produkty pochází od zavedených privátních značek Alterra, Rival de Loop, ISANA či Altapharma. Všechny spojuje vysoká kvalita výrobků díky pečlivě vybraným surovinám, jedinečný design a hlavně příznivé ceny. Co se týče novinek, dostane se i na pány, a to především na jedince, jež si pěstují knír či plnovous a touží po jejich upraveném a zdravém vzhledu.
28. 6. 2017

Nová prodejna v Přerově nabídne širší sortiment

Přerovská prodejna drogerie parfumerie ROSSMANN mění svou adresu a rozšiřuje rozlohu. Nově bude provozovna sídlit v ulici Wilsonova 488/18 a nabídne zákazníkům 358 m2 prodejní plochy. Provoz bude slavnostně zahájen v pondělí 26. června 2017. V tento den čeká na zákazníky mnoho výhod.