24. 9. 2018

ROSSMANN spouští nový věrnostní program, učí děti, jak se chovat k planetě

Síť drogerií ROSSMANN spouští nový věrnostní program s názvem Živlíci, který učí děti tomu, jak se správně chovat k planetě, aby tu pro nás byla co nejdéle. Za nákup v prodejnách ROSSMANN po celé České republice mohou zákazníci sbírat body, za které si poté mohou pořídit plyšového Živlíka. Kampaň potrvá do 24. prosince 2018.
24. 9. 2018

Youtuberka Petra LovelyHair představila svoji vlastní paletku očních stínů

Britská značka Makeup Revolution poprvé v historii oslovila českou youtuberku ke spolupráci. Vybrala si populární Petru Vančurovou alias Petru LovelyHair. Díky tomu vznikla nadčasová paletka 36 očních stínů, které pečlivě vybírala sama Petra. Výrobek je nyní k dostání exkluzivně ve všech prodejnách sítě drogerií ROSSMANN.
10. 9. 2018

ROSSMANN věnuje 5,2 milionu korun handicapovaným dětem

ROSSMANN už zná výsledky letošního 9. ročníku své charitativní kampaně Dejme úsměv dětem, v níž pomáhá ve spolupráci s Nadací Naše dítě ohroženým dětem. Zákazníci prodejen ROSSMANN první zářijový týden nakoupili výrobky označené logem kampaně v celkové hodnotě 5 247 935 Kč.
5. 9. 2018

ROSSMANN a Henkel opět vysadí stromy ve městech, letos jich bude rekordních 400

Třetí ročník oblíbené kampaně Vraťte stromům korunu je úspěšně za námi. I letos měli zákazníci sítě drogerií ROSSMANN možnost přispět na výsadbu vzrostlých stromů a podpořit tak zeleň v jejich okolí. Celkově bylo vybráno dostatek prostředků na vysazení 400 vzrostlých stromů v blízkosti prodejen ROSSMANN. Projekt se opět konal ve spolupráci se společností Henkel divizí Beauty Care ČR.
29. 8. 2018

ROSSMANN bude už po deváté rozdávat úsměv dětem

Drogistická síť ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě zahájí v prvním zářijovém týdnu oblíbenou kampaň Dejme úsměv dětem, v níž letos už podeváté společně pomohou handicapovaným dětem napříč českými regiony. Zákazníci, kteří přijdou od 3. do 7. září do jakékoliv prodejny ROSSMANN a nakoupí výrobky označené logem smajlíka, věnují celou částku (mimo DPH) na pomoc tělesně postiženým dětem.
4. 7. 2018

ROSSMANN a Henkel v létě se zákazníky opět podpoří výsadbu nových stromů

4. července startuje již třetí ročník kampaně Vraťte stromům korunu, ve které síť drogerií ROSSMANN ve spolupráci se společností Henkel divizí Beauty Care ČR nabízí zákazníkům možnost udělat něco dobrého pro své okolí. Po dobu letních prázdnin tak můžete nákupem vybraných výrobků přispět na výsadbu vzrostlých stromů po celé České republice, a tím pomoci ke zdravějšímu ovzduší a příjemnějšímu prostředí okolo nás.
28. 6. 2018

ROSSMANN se v novém věrnostním programu spojil s legendární italskou značkou cestovních tašek Bric’s

Síť drogerií ROSSMANN spustila novou věrnostní kampaň se slavnou italskou značkou cestovních zavazadel Brics. Za nákup v prodejnách ROSSMANN po celé České republice mohou nyní zákazníci pořídit exkluzivní tašky za výjimečné ceny. Kampaň potrvá do 14. srpna 2018.
9. 5. 2018

ROSSMANN letos modernizuje desítky svých prodejen

Síť drogerií ROSSMANN letos pokračuje v modernizaci svých stávajících prodejen. Během dubna se pro zákazníky znovu otevřela zrekonstruovaná prodejna na Černém Mostě v Praze. Následovaly pobočky v Brně, Českých Budějovicích a v Havlíčkově Brodě. Tento rok plánuje drogistická síť ROSSMANN otevřít 25 zrenovovaných obchodů.
2. 3. 2018

ROSSMANN se v novém televizním spotu zaměřuje na krásu ve všech podobách

Drogistická síť ROSSMANN uvádí nový televizní spot A život je krásnější, který poběží celý březen na hlavních komerčních televizních stanicích. ROSSMANN tímto navazuje na celkovou proměnu tváře společnosti. Na začátku roku představil nový komunikační koncept ROSSMANN. A život je krásnější, jímž chce více působit na emoce zákazníků. K tomu začal vydávat i zákaznický magazín ROSSMANN Life, v němž přináší zajímavé tipy z oblasti krásy a zdraví.