11. 2. 2019

Tržby koncernu ROSSMANN loni vzrostly o 5,1 % na 9,46 miliard eur

Uplynulý rok 2018 byl pro koncern ROSSMANN úspěšným. Meziroční obrat dosáhl rekordních 9,46 miliard euro, přičemž celkový nárůst tržeb činil 5,1 %. Tento rok plánuje německá drogistická síť investovat 215 milionů euro a otevřít 200 nových prodejen. V České republice slaví letos ROSSMANN 25 let existence na trhu a zároveň plánuje investovat 132 milionů korun do tuzemské sítě poboček.
5. 2. 2019

Marek Těthal je novým ředitelem prodeje ve společnosti ROSSMANN

Drogistická síť ROSSMANN má od 1. února 2019 nového ředitele prodeje. Stal se jím Marek Těthal, který do společnosti ROSSMANN přináší své bohaté zkušenosti z obchodu a provozu.
30. 1. 2019

ROSSMANN zahájil nový rok řadou ocenění

Drogistická síť ROSSMANN získala na začátku letošního roku celou řadu ocenění. Pět prodejen napříč republikou bylo vyznamenáno v rámci soutěže Diamantová liga kvality 2018, nejúspěšnější byla pobočka v Českých Budějovicích. Další certifikáty pak společnost ROSSMANN obdržela od mezinárodní organizace GREEN BRANDS za své privátní značky Alterra a enerBIO.
18. 1. 2019

ROSSMANN v Mělníku představil novou tvář

Nový rok, nový interiér. Tímto heslem se řídí drogerie ROSSMANN v Mělníku, která se pro své zákazníky nově otevřela 16. ledna. Nakupující nyní mohou vybírat své oblíbené výrobky v nově zmodernizovaných prostorech, změnou prošla i oblast vstupní zóny či způsob prezentace nabídky produktů. Další novinkou je pak rozšíření sortimentu, přibyla zde řada výrobků luxusní péče o pleť a vlasy či výrobky zdravé výživy.
18. 12. 2018

ROSSMANN ve Štěrboholech se otevřel pro první zákazníky

Zákazníci poprvé nakoupili v prodejně ROSSMANN, která se pro ně slavnostně otevřela 17. 12. 2018 v novém obchodním centru ve Štěrboholech. Pobočka vznikla v duchu zcela nového obchodního konceptu a nakupující se mohou těšit na rozšířenou nabídku sortimentu i moderní prostory. Prodejna je součástí dlouhodobé strategie společnosti, jež v tomto roce zmodernizovala desítky prodejen a zároveň rozšířila prodejní síť do dalších regionů.
7. 12. 2018

Ve Zlíně se otevřela již druhá pobočka drogerie ROSSMANN

Od 6. 12. 2018 se mohou obyvatelé Zlína těšit z otevření nové prodejny ROSSMANN. Zmodernizovaná pobočka přivítala zákazníky v OC Centro Zlín. Nový obchodní koncept klade důraz nejenom na výstavbu moderních nákupních prostor, ale také na rozšířenou nabídku sortimentu zboží.
6. 12. 2018

Pozvánka na setkání s oblíbenou youtuberkou PetraLovelyHair do nově otevřené prodejny ROSSMANN na Chodově

Jedna z nejznámějších českých beauty videobloggerek Petra Vančurová alias PetraLovelyHair bude v pátek 7. prosince podepisovat svou exkluzivní paletku očních stínů Revolution by Petra v nově otevřené prodejně na Chodově, v jedné z nejlepších nákupních lokalit v Praze. Přijďte poznat populární videobloggerku a třeba se s ní i vyfotit! Akce se bude konat ve zbrusu nové pobočce drogerie ROSSMANN na Chodově, kterou naleznete v 1. patře v blízkosti obchodu Peek & Cloppenburg.
22. 11. 2018

Nová prodejna ROSSMANN v Příbrami přivítala první zákazníky

Zákazníci v Příbrami mohou navštívit novou prodejnu ROSSMANN, která se pro ně slavnostně otevřela 21. 11. 2018. Pobočka je postavena ve zcela novém obchodním konceptu, který klade důraz na moderní nákupní prostory a také rozšířenou nabídku sortimentu. Nová pobočka je součástí dlouhodobé strategie společnosti, jež v tomto roce modernizuje desítky svých prodejen a zároveň rozšiřuje prodejní síť do dalších regionů.
14. 11. 2018

Zákazníci prodejen ROSSMANN darovali v rámci Národní potravinové sbírky přes 1,3 tuny drogistického i potravinářského zboží

Síť drogerií ROSSMANN se již tradičně druhou listopadovou sobotu zapojila do Národní potravinové sbírky. Zákazníci ve všech pobočkách ROSSMANN v České republice měli možnost nakoupit trvanlivé potraviny a drogistické zboží a následně ho věnovat lidem v tíživé finanční situaci. Díky nakupujícím v prodejnách ROSSMANN se sbírka rozrostla o dalších 1,3 tuny zboží.