27. 11. 2019

ROSSMANN v rámci sbírky potravin a drogerie daroval více než 1,2 tuny zboží pro potřebné

Drogerie ROSSMANN se čtvrtou listopadovou sobotu opět zapojila do celorepublikové Sbírky potravin. Zákazníci ve všech pobočkách ROSSMANN v České republice měli možnost již počtvrté nakoupit zboží a následně ho věnovat lidem v tíživé finanční situaci prostřednictvím potravinových bank. Díky nakupujícím v prodejnách ROSSMANN se sbírka rozrostla o dalších 1,2 tuny zboží.
26. 11. 2019

Drogerie ROSSMANN slaví úspěch! V rámci soutěže Diamantové ligy kvality 2019 proměnila své nominace rovnou šestkrát

Společnost ROSSMANN se již potřetí zúčastnila soutěže Diamantové ligy kvality. Porota vedená odborníky Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky ocenila všech šest nominovaných prodejen. V soutěži byly hodnoceny např. kvalita obsluhy zákazníků, pracovní prostředí nebo inovativní přístup jednotlivých firem.
12. 11. 2019

Společnosti ROSSMANN a Henkel se spojily v boji proti plastovým obalům. Od listopadu zavádí ve vybraných pobočkách ROSSMANN drogerii bez obalu

Drogerie ROSSMANN a společnost Henkel spojily síly v boji proti jednorázovým plastovým obalům. Od listopadu 2019 ROSSMANN zavádí ve vybraných pobočkách v České republice plnicí stanice na značkovou drogerii bez obalu. Zákazníci si tak budou moci opakovaně doplňovat své oblíbené výrobky společnosti Henkel od pracího gelu Persil až po vlasovou kosmetiku Nature Box. Jedna česká domácnost nakupováním v projektu Drogerie bez obalu může ušetřit průměrně až 77 % plastového materiálu za rok. Kdyby všechny české domácnosti přešly v daných kategoriích produktů na drogerii bez obalu, ušetřily by přibližně 5 tisíc tun plastových obalů za jeden jediný rok [1] .
8. 11. 2019

Oprava tiskové chyby v letáku

11. 9. 2019

Zabalte se do měkkého díky novému věrnostnímu programu ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN připravila pro své zákazníky nový věrnostní program od prémiové francouzské značky Naf Naf, díky kterému se budete v podzimním čase cítit jako v bavlnce. Stačí sbírat body za nákup a vybrat si ze speciální kolekce jemných osušek, ručníků a županů, jež získáte se slevou až 91 procent. Akce platí od 11. září až do 24. prosince 2019.
9. 9. 2019

ROSSMANN a Henkel opět navrací zeleň do měst. Letos vysadí 305 nových stromků

Již počtvrté proběhla oblíbená kampaň Vraťte stromům korunu, jež každoročně podporuje výsadbu vzrostlých stromů ve městech po celé České republice. Drogerie ROSSMANN již tradičně spojila síly se společností Henkel divizí Beauty Care ČR a dala možnost zákazníkům přispět k lepšímu životnímu prostředí v jejich okolí. Letos se česká města zazelenají díky 305 novým stromům.
19. 7. 2019

Nedostupnost produktu Sun Ozon dětská pěna na opalováni OF 50

Je nám líto, ale produkt, který byl vyhodnocen jako vítěz dTestu, pomalu mizí z prodejen a již nemusí být k dispozici. Zkuste ale vyzkoušet podobné produkty pro děti.
1. 7. 2019

Česká republika se již počtvrté zazelená stromy díky spolupráci společností ROSSMANN a Henkel

Drogerie ROSSMANN opět spojila síly se společností Henkel v projektu Vraťte stromům korunu. Nákupem vybraných výrobků zákazníci přispějí na výsadbu stromů v celé České republice. Akce na podporu životního prostředí poběží po dobu letních prázdnin, od 3. července až do 27. srpna 2019.
25. 6. 2019

ROSSMANN otevírá již druhou pobočku v Příbrami

Drogerie ROSSMANN otevírá pobočku v novém nákupním centru OC Fastmall v Příbrami. Zbrusu nová prodejna nabídne především moderní nákupní prostory a širokou nabídku sortimentu. Společnost letos slaví 25 let na českém trhu a prodejna v Příbrami je další z řady nových prodejen, jež ROSSMANN v tuzemsku otevírá. Až do neděle 30. června budou moci zákazníci využít speciální uvítací slevu ve výši 20 % na celý sortiment.