Menu

Babydream

Nerezová termoska na jídlo a pití, různé druhy

1 ks
249 Kč/ks
Popis
  • ideální pro přípravu a skladování dětské výživy
  • obsah 350 ml 
  • udrží jídlo a nápoje teplé nebo studené po celé hodiny
  •  šroubovací uzávěr s těsněním

Termoska udrží jídlo teplé až 6 hodin při přibližně 52 °C. Aby bylo zajištěno optimální použití, doporučujeme předehřát termosku v horké vodě. Termoska je nerozbitná (podle EN 12546-1), vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli (304 uvnitř / 201 vně), s vakuově izolovaným nerezovým pístem a dvoustěnným tělem nádoby. Šroubovací uzávěr s těsněním je testován podle EN 12546-1.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.
 

Použití

Termosku pravidelně umývejte v horké vodě s čistícím přípravkem na nádobí a poté důkladně opláchněte. Není vhodná do myčky na nádobí, pro sterilizaci a vaření.
Uchovejte obal a pokyny k použití pro případné reklamace. 
 

Upozornění

Před použitím si pečlivě přečtěte a uchovejte informace na obalu. Termoska nesmí být používána ke skladování nebo přepravě sycených nápojů.  Nesmí se používat k udržování teplé dětské výživy obsahující mléko (hrozí riziko růstu bakterií). K předehřívání nikdy nepoužívejte mikrovlnnou troubu nebo konvenční troubu. Držte mimo dosah dětí. Termosku smí používat pouze dospělé osoby. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu jídla.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04305615682570