Menu

NUK

Nature savička vel. M

2 ks
79.50 Kč/ks
Popis

Savička NUK for Nature - na udržitelnost není nikdy příliš brzy, protože udržitelnost je přirozeně lepší volba. Proto je savička NUK for Nature vyrobena výhradně z udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance): Měkká savička je vyrobena z udržitelného silikonu.* Všechny výrobky z řady NUK for Nature jsou baleny do papíru s certifikací FSC, který lze jednoduše vyhodit do tříděného odpadu. A aby byla uhlíková stopa ještě menší, jsou veškeré procesy od využití surovin až po výrobu s využitím elektřiny z obnovitelných zdrojů optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Přirozenost je důležitá i v případě pocitu z pití. Proto je dobře, že pití z kojenecké lahvičky NUK for Nature připomíná pocit u matčina prsu. To potvrzuje 98 % maminek.** Tohoto jedinečného přirozeného pocitu je dosaženo díky savičce, jejíž tvar je vymodelován podle matčiny bradavky. Do posledního detailu. Savička NUK for Nature má obzvláště širokou a pružnou oporu rtů a několik drobných otvorů jako mléčné kanálky v matčině prsu. Díky antikolikovému systému NUK se cítí dobře miminka i rodiče. To vše umožňuje optimální, rovnoměrný a přirozený průtok. Z těchto a mnoha dalších důvodů je kojenecká lahvička NUK for Nature doporučována porodními asistentkami i pediatry.** Savička je k dispozici se třemi, šesti nebo devíti drobnými otvory. V závislosti na individuální síle sání miminka umožňují tyto různé varianty otvorů optimální průtok příkrmu.
Kojenecké láhve NUK jsou v souladu s evropskou normou EN14350.

*Tyto materiály jsou vyrobeny ze 100 % přírodních surovin. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikováno systémem REDcert² (silikon).
**Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2016.

Složení

Silikon ( vyrobeno ze 100 % udržitelných materiálů)

Skladování

Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě.

Upozornění

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše dítě to nejlepší. Příprava: Při přípravě jídla nebo čaje vždy dbejte na teplotní doporučení jejich výrobce. Aby byly zachovány vitamíny a živiny, teplota by neměla přesáhnout 60 °C. Láhve naplněné jídlem nebo vodou nedávejte do mikrovlnky (riziko exploze/poškození materiálu). Nerovnoměrné ohřátí může způsobit popálení! Nikdy neohřívejte uzavřené láhve, mohly by explodovat! Před každým použitím jemně zmáčkněte sací otvor/průřez, abyste se ujistili, že je otevřený. Jídlo a nápoje připravujte pouze v množství a konzistenci doporučené výrobcem. Od 5.měsíce postupně přecházejte na pohárek. Nezchlazujte uzavřené PP láhve, které byly právě naplněny horkou tekutinou (> 80° C), láhev by se mohla zdeformovat.

Výrobce

Mapa Spontex CE, s r.o
Prodašice 4, 294 04 Dolní Bousov

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600419556