gtm pixel gtm pixel
ISANA

Mycí emulze na obličej 3v1

150 ml
Popis

Udržujte svou pleť krásně a dokonale čistou díky výtažkům z opuncie a grapefruitu. ISANA mycí emulze 3v1 (čištění + peeling + maska) je určena pro normální a smíšenou pleť. Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.

ÚČINEK A PÉČE: 1. ČIŠTĚNÍ: Emulze odstraňuje přebytečný maz a špínu nebo make-up při každodenním čištění bez vysoušení pokožky. 2. PEELING: Přírodní peelingová tělíska z meruňkových jader odstraňují odumřelé kožní buňky a otevírají póry. 3. MASKA: Obsažené ovocné kyseliny zjemňují póry a zajišťují, že pleť vypadá rovnoměrněji.  Zmatňuje lesklou pokožku.

POUŽITÍ: 1. ČIŠTĚNÍ: Naneste na navlhčenou pleť, rozetřete. Vyhněte se okolí očí a úst. Nakonec opláchněte vlažnou vodou. 2. PEELING: Naneste na navlhčenou pleť, rozetřete a jemně vmasírujte 2-3 krát týdně krouživými pohyby a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se okolí očí a úst. 3. MASKA: Naneste tenkou vrstvu 2-3krát týdně na jemně očištěnou pokožku. Vyhněte se okolí očí a úst. Po asi 5 minutách expozice důkladně opláchněte vlažnou vodou.

VÝSLEDEK: Čistá a zářivá pleť.

Složení
100% bez mikroplastů. Vegan. pH neutrální. Meruňková jádra, ovocná kyselina.
EAN 4305615709918