Menu

NUK

Náhradní pítko silikon nekapající

1 ks
54.90 Kč/ks
Popis

Důležitým krokem ve vývoji dětí je naučit se pít bez vaší pomoci. Aby se lahve a hrnky staly součástí jejich každodenních aktivit, jsou naše pítka příjemně měkká, nepropustná a pomáhají předcházet polykání vzduchu a s tím spojeným kolikám.
• Nekapající, vhodné na cesty.
• Použitelné se všemi láhvemi z řady First Choice.
• Vhodné pro děti od 6-ti měsíců.
• Neobsahuje BPA.

Použití

Tento výrobek používejte vždy po dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte láhev na krmení jako dudlík. Neustálé a prodlužované sání tekutin způsobuje zubní kaz. Toto platí ve zvýšené míře pro slazené nápoje a ovocné/zeleninové šťávy. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu jídla. Vyměňte savičku, pokud je používáním lepkavá, viditelně poškozená, nebo jeví známky trhlin nebo prokousnutí, abyste předešli riziku spolknutí malých částí. Z bezpečnostních a hygienických důvodů savičku po 1-2 měsících vyměňte. Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Nenamáčejte do léků! Pokud je láhev zevnitř poškozená (např. škrábance), měla by být z hygienických důvodů vyměněna. Nikdy neuzavírejte/ neotevírejte láhev silou. Pro výrobky, které obsahují těsnicí podložku nebo ochranné víčko: Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte.

Složení

silikon

Skladování

Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření / teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě.

Upozornění

Důležité upozornění: Kojení je to nejlepší pro kojence. Příprava: Při přípravě jídla nebo čaje vždy dbejte na teplotní doporučení jejich výrobce. Aby byly zachovány vitamíny a živiny, teplota by neměla přesáhnout 60 °C. Láhve naplněné jídlem nebo vodou nedávejte do mikrovlnky (riziko exploze/poškození materiálu). Nerovnoměrné ohřátí může způsobit popálení! Nikdy neohřívejte uzavřené láhve, mohly by explodovat! Nezchlazujte uzavřené PP láhve, které byly právě naplněny horkou tekutinou (> 80° C), láhev by se mohla zdeformovat. Před prvním použitím dejte na 5 minut do vařící vody, použijte dostatečné množství vody, abyste předešli poškození výrobku. Pro zajištění hygieny, před každým použitím umyjte jemným mycím prostředkem a sterilizujte. Před sterilizací varem i párou (teplota nad 80 °C) vždy láhev rozmontujte a nechte otevřenou, jinak by se mohla deformovat. Savičky a láhve nepatří do myčky na nádobí - mycí prostředky do myčky mohou poškodit materiál. Pozor: NUK láhev s kontrolou teploty je určena pro dodatečnou kontrolu. Před krmením je teplotu nutné zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, doporučujeme nakapat několik kapek obsahu láhve na vnitřní zápěstí.

Výrobce

Mapa Spontex CE, s.r.o., Prodašice 4, 294 04

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600115915