Menu

NUK

Mycí přípravek na láhve a savičky

500 ml
23.80 Kč/100 ml
Popis

Mycí prostředek na lahve a savičky NUK 500 ml, na mytí lahviček a saviček, šetrný mycí prostředek pro kojenecké nádobí, odstraňuje odolné zbytky mléka a dětské výživy, bez parfemace a barviv.

  • Pro šetrné a bezpečné mytí kojeneckých lahviček a saviček, nyní ještě efektivnější 
  • Díky síle enzymů mycí prostředek spolehlivě odstraňuje zbytky mléka, kojenecké výživy, kaše a džusu
  • Složení založeno na přírodní bázi, biologicky odbouratelné, bez parfemace a barviv
  • Beze zbytku se opláchne, pH neutrální, dermatologicky testováno
  • Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu s novým uzávěrem pro snazší použití jednou rukou
  • Mycí prostředek na lahve a savičky NUK: odstraňuje i odolné zbytky mléka a pyré a nezanechává žádné stopy.

Protože víme, co rodiče potřebují, vyvinuli jsme mycí prostředek na lahve a savičky NUK, který efektivně čistí a je zcela bezpečný pro děti. Po umytí je vše čisté a bez zbytků mycího prostředku. Mycí prostředek na lahve a savičky NUK vás zaujme tím, že nemá žádnou vůni. Neobsahuje barviva. Je vysoce účinný. Neutrální pH a hypoalergenní. Protože spoléháme na sílu přírody. S enzymy, které jsou zvláště účinné při rozpouštění zbytků mléka, džusu a díky novému složení dokonce i zbytků pyré. Výsledkem je náš nejlepší mycí prostředek na lahve a savičky NUK vůbec. Díky bezpečnému složení čistí dokonale a efektivně. Proto je ideální pro mytí kojeneckého nádobí, jako jsou lahvičky, savičky, hrnečky, talířky, ale také příslušenství ke kojení a omyvatelné hračky. Protože příroda je blízká našim srdcím, láhev mycího prostředku na lahve a savičky NUK je vyrobena ze 100% recyklovaného PET.

Jak mycí prostředek na lahve a savičky funguje? V prvních měsících života miminka je jeho hlavním jídlem především mléko a pyré. Po krmení zůstávají na lahvičce, savičce, hrnečku a talířku zbytky, mohou se tam hromadit bakterie a může vznikat zápach. Abychom tyto zbytky šetrně odstranili, vyvinuli jsme mycí prostředek na lahve a savičky NUK. Byly v něm vynechány složky, které nejsou nezbytné pro mytí zbytků dětské výživy. Místo toho mycí prostředek na lahve a savičky NUK obsahuje enzymy, které jsou obzvláště účinné proti mléčné bílkovině a zahušťovadlům. I v přírodě pomáhají enzymy štěpit a rozpouštět bílkoviny. Z toho důvodu je složení nového mycího prostředku založeno na tomto přírodním modelu. Díky své řídké konzistenci se lehce a rychle rozetře. Enzymy rozštěpí zbytky bílkovin a zbytky lze snadno opláchnout.

Použití

Do lahvičky vstříkněte jednu dávku. Pomocí štětky na láhve jemně ale důkladně umyjte v teplé vodě. Důkladně opláchněte čistou vodou. Ke sterilizaci doporučujeme parní sterilizátor NUK.

Složení

Účinné látky: do 5% anionické tenzidy, neionické tenzidy. Obsahuje enzymy, kyselinu mléčnou, benzoát sodný.

Upozornění

Mycí prostředek udržujte vždy mimo dosah dětí. Pokud se prostředek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Pokud prostředek omylem spolknete, vyhledejte lékařskou pomoc.

Výrobce

Mapa Spontex CE s.r.o.
Prodašice 4, 294 04 Dolní Bousov

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600387916