Menu

Babydream

Multifunkční kroužky, různé druhy

8 ks
17.38 Kč/ks
Popis

Naše multifunkční kroužky Babydream lze používat univerzálně a jsou jednoduše praktické. Ať už jako nástavec na hračky, gázovou plenu jako ochranu před sluncem nebo jako hrací řetěz (max. 4 kusy), kroužky se rychle připevní na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Barevné kroužky lze použít také jako chrastítko nebo kousátko, přičemž různé struktury jemně masírují dásně. Vhodné pro děti od 0 měsíců. Další pokyny najdete na vnitřní straně.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Použití

Čištění multifunkčních kroužků: Před prvním použitím výrobek důkladně očistěte, např. opláchněte pod teplou tekoucí vodou s jemným mycím prostředkem. Před každým dalším použitím vyčistěte výrobek teplou vodou s jemným prostředkem na mytí nádobí. Je možné čištění vyvařením nebo v odpařovači. Nepoužívejte dezinfekční prostředky. Nemyjte v myčce nádobí ani v mikrovlnné troubě.

Upozornění

Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte: VAROVÁNÍ: Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Při prvních známkách poškození nebo slabosti je třeba jej vyhodit. Jakmile se dítě dokáže samostatně pohybovat a sedět, udržujte hrací řetěz z multifunkčních kroužků mimo dosah dítěte (riziko uškrcení!) a jako řetěz používejte maximálně čtyři kroužky. Nenatahujte články řetězu přes postýlky nebo hrací deky. Nepřipevňujte žádné další šňůry nebo popruhy. Výrobek a návod k použití si uschovejte.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04305615905358