Menu

Sudocrem

Multi-expert

400 g
82.25 Kč/100 g
Popis

Sudocrem MULTI-EXPERT - ochranný krém pro podporu léčby a prevence: plenkové dermatitidy, odřenin a podrážděné pokožky, dermatitidy při inkontinenci u dospělých, pro ochranu pokožky v okolí poranění.

Sudocrem MULTI-EXPERT je zdravotnický prostředek. Ochranný krém na podporu léčby a prevence: plenkové dermatitidy, odřenin a podrážděné pokožky, dermatitidy při inkontinenci u dospělých. Certifikát vydala notifikovaná osoba č. 0482. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití a informace o jeho bezpečném použití

Použití

Před a po aplikaci si umyjte ruce. Jemně rozetřete tenkou vrstvu ochranného krému na čistou pokožku. Používejte tak často, jak je třeba. Zbytky použitého krému nevracejte zpět do kelímku.

Složení

Účinnou složkou je oxid zinečnatý. Dále obsahuje čištěnou vodu, tekutý parafin, pevný parafin, lanolin, sorbitanseskvioleát, mikrokrystalický vosk, benzylbenzoát, syntetický včelí vosk, benzoan sodný, benzylalkohol, propylenglykol, linalylacetát, benzylcinamát, levandulové aroma, butylovaný hydroxyanisol, kyselinu citronovou. Použití: před a po aplikaci si umyjte ruce Jemně rozetřete tenkou vrstvu ochranného krému na čistou pokožku. Používejte tak často, jak je třeba. Zbytky použitého krému nevracejte zpět do kelímku. 

Sudocrem MULTI-EXPERT je zdravotnický prostředek. Certifikát vydala notifikovaná osoba č. 0482. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití a informace o jeho bezpečném použití.

Výrobce

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.
Sokolovská 651/136a, 186 00 Praha

EAN 08594056564873